Neler Yeni

Yardım 30-35k Laptop Önerisi

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
bu arcadia bilişim ne ayak ucuza veriyor.

Emperor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yağız Yalçın
Ben bir araştırdım youtube da alan birisi sistemleri özelleştirdiklerinin söyledi ama bu stok ürün heralde naşka varyantlarını yapıyorlarmış galiba ürünü açıp
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok kararsız kaldım bunda varsa bana 30k civarı sağlam bir laptop linki atar mısın bu satıcı pek güven vermedi açıkcası birde acerin nasıl bir firma olduğunu bilmiyorum yorumsuzum

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ben bir araştırdım youtube da alan birisi sistemleri özelleştirdiklerinin söyledi ama bu stok ürün heralde naşka varyantlarını yapıyorlarmış galiba ürünü açıp
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok kararsız kaldım bunda varsa bana 30k civarı sağlam bir laptop linki atar mısın bu satıcı pek güven vermedi açıkcası birde acerin nasıl bir firma olduğunu bilmiyorum yorumsuzum
acer nitro 5 ilk çıkışlarında hayli kötü bir model di ısınma problemleri anakartsal problemler vs. 2021 den sonra tamamen değişti kasa ve anakart güzel bir cihaza dönüşmeye başladı acer de şuan globalde teknoloji pazarını elinde tutan markalardan.

Emperor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yağız Yalçın
acer nitro 5 ilk çıkışlarında hayli kötü bir model di ısınma problemleri anakartsal problemler vs. 2021 den sonra tamamen değişti kasa ve anakart güzel bir cihaza dönüşmeye başladı acer de şuan globalde teknoloji pazarını elinde tutan markalardan.
Az önce youtube da birisi performans testlerini yapıyordu canlı yayında fakat fanlarından normalin üstünde ses geldiğini söyledi. Bu konu hakkında bir fikrin var mı?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Az önce youtube da birisi performans testlerini yapıyordu canlı yayında fakat fanlarından normalin üstünde ses geldiğini söyledi. Bu konu hakkında bir fikrin var mı?
Victus tv diyorsan adam 3 desibelin hesabını yapıyor ama tabi ki yüksek sesli olacak 7000 devirden bahsediyoruz gaming laptopların geneli sesli çalışıyor victus bana göre ofis bilgisayarı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,533
Son üye
Mehmet1252
Top Bottom