Neler Yeni

30-40 Arası Laptop Önerisi

CastieĮ

80+
Bütçe
35000
Gerek render gerek oyun(genelde çok ağır olmayan cs tarzı oyunlar) için alınabilcek laptop arıyorum. Bütçem 30-40 bin arası.
Normalde hp victus bakıyodum ama onda limit sorunları varmış sanırım. Sizin öneriniz nedir?(En az 1tb olursa iyi olur)

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
32GB RAM ve 1TB SSD ile fena olmayan i7 işlemcisi bu fiyata çok iyi gibi şuan:

Ama bunun işlemcisi daha iyi:

Bu ikisinden biri seçilebilir.

CastieĮ

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
32GB RAM ve 1TB SSD ile fena olmayan i7 işlemcisi bu fiyata çok iyi gibi şuan:

Ama bunun işlemcisi daha iyi:

Bu ikisinden biri seçilebilir.
Teşekkürler gayet iyi bunlar bide alttaki 2 linke bakabilirmisiniz rica etsem. Onlarda fena değil gibi

Bunu alıp ssd yükseltebilirim veya
daha ucuz 4050li bu aceri alıp yine ssd yükseltebilirim sizce mantıklımı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Teşekkürler gayet iyi bunlar bide alttaki 2 linke bakabilirmisiniz rica etsem. Onlarda fena değil gibi

Attığınız Asus benim attıklarıma göre işlemcisi biraz daha zayıf kalıyor ve soğutmasıda. Diğer attığınız zaten ryzen 5 ve 4050 lili yani çok daha düşük kalıyor. Bütçe düşmek istiyorum derseniz size kalmış ama o 4050 ye o para verilmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet

İ7 12650 ile asusun işlemcisinin pek bi farkı yok gibi soğutmasını pek bilemem ona bir şey demiyim de. Lenovo Loq da iyi ama bence pttavmden alma diğer yerlere baktımda 45 i buluyo. Baştaki acerle sizin attığınız asus iyi gibi. Bende 30-35 civarı bişeyler bakıyorum bu aralar çok fazla seçenek var kararsız kalıyor insan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığınız Asus benim attıklarıma göre işlemcisi biraz daha zayıf kalıyor ve soğutmasıda. Diğer attığınız zaten ryzen 5 ve 4050 lili yani çok daha düşük kalıyor. Bütçe düşmek istiyorum derseniz size kalmış ama o 4050 ye o para verilmez.
Hocam 30 35 arası 4050li laptop ne önerirsiniz. 4060 alıp bütçeyi çok zorlamak istemiyorumda

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
İ7 12650 ile asusun işlemcisinin pek bi farkı yok gibi soğutmasını pek bilemem ona bir şey demiyim de. Lenovo Loq da iyi ama bence pttavmden alma diğer yerlere baktımda 45 i buluyo. Baştaki acerle sizin attığınız asus iyi gibi. Bende 30-35 civarı bişeyler bakıyorum bu aralar çok fazla seçenek var kararsız kalıyor insan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 30 35 arası 4050li laptop ne önerirsiniz. 4060 alıp bütçeyi çok zorlamak istemiyorumda

Top Bottom