Neler Yeni

Yardım 30-40K arasında gaming laptop

Boran D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Boran Demirci
30-40k arasında bir laptop lazım mümkün ise 1tb ssd olsun forza,hogwarts,rdr gibi oyunlarda üzmeyecek bir malzeme (masaüstü daha güzel olacak ancak üniversite ve yurt durumları yüzünden alamam)

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,433
İsim
eren kılıçoğlu
30-40k arasında bir laptop lazım mümkün ise 1tb ssd olsun forza,hogwarts,rdr gibi oyunlarda üzmeyecek bir malzeme (masaüstü daha güzel olacak ancak üniversite ve yurt durumları yüzünden alamam)
ssd 512 gb ama bu laptop gayet iyi.

Boran D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Boran Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
formlarda gezdim ancak genede bu laptopu biraz düşünüyorum fiyatına göre özellikleri güzel ancak yazılım sorunları olduğu söyleniyor yeni üretim olanlarda sorunun giderildiği de söyleniyor ancak bunların eski mi yeni mi olduğunu nasıl anlarım bilemiyorum

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,433
İsim
eren kılıçoğlu
formlarda gezdim ancak genede bu laptopu biraz düşünüyorum fiyatına göre özellikleri güzel ancak yazılım sorunları olduğu söyleniyor yeni üretim olanlarda sorunun giderildiği de söyleniyor ancak bunların eski mi yeni mi olduğunu nasıl anlarım bilemiyorum
evet yazılım sorunları mevcut.

Boran D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Boran Demirci
evet yazılım sorunları mevcut.
Bunun hakkında bir bilginiz varmı acaba victuslara kasa bakımından vs. kötü alınmaz deniyor ancak
veya bu 16 inc olanı
fiyat farkı çok değil ancak değermi

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,433
İsim
eren kılıçoğlu

Boran D.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Boran Demirci
nitro 16 daha iyi.
peki şunu sorayım dell in yazılım sorunu olması çözülemeyen bir durum mu eğer çözülemiyor ise bilgisayarı alacak olursam herhangi bir zararı olur mu veya ne gibi aksaklıkları oluşur

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,433
İsim
eren kılıçoğlu
peki şunu sorayım dell in yazılım sorunu olması çözülemeyen bir durum mu eğer çözülemiyor ise bilgisayarı alacak olursam herhangi bir zararı olur mu veya ne gibi aksaklıkları oluşur
Attığım linki oku.

yagizd2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Yağız DERELİ
Ben 8 aydır bu cihazı kullanıyorum. Yazılım sorunları 9 Temmuz güncellemesi ile çözüldü ama yazılım yine de kötü. Saçmalar saçmasıdır ki G16 modelinde laptop sallanınca ekran kartında 30W limiti aktive oluyor. G15 modelinde ben böyle bir sorun yaşamadım. Ayrıca alienware yazılımını da kullanmıyorum. Onun yerine 3. parti yazılımlar ile mükemmelleştirdim. Donanımsal olarak gerçekten iyi cihaz. ( Ama bayağı ağır haberin olsun).

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,528
Üyeler
149,403
Son üye
kagansalis
Top Bottom