Neler Yeni

30 Bin TL Laptop Önerisi

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşım bilgisayar mühendisliği için 30 bin TL civarı bütçe ile laptop önerisi istiyor. Macbook'da düşünüyor ama onda da her yazılım parayla olduğu için benim önerim Windows laptop alması yönünde. Oyunda oynayacak ama oyun şart değil. Benim bulduğum bir laptop var. Bunun dışında bir öneriniz var mıdır?

murathke

80+
Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşım bilgisayar mühendisliği için 30 bin TL civarı bütçe ile laptop önerisi istiyor. Macbook'da düşünüyor ama onda da her yazılım parayla olduğu için benim önerim Windows laptop alması yönünde. Oyunda oynayacak ama oyun şart değil. Benim bulduğum bir laptop var. Bunun dışında bir öneriniz var mıdır?

Bunun sanki İntel işlemcisi daha iyi gibi

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
bu fiyata alabileceğin en ucuz 4060 sistem bu zaten. Yapabileceğin tek şey. 2 -3 k daha ekleyip ryzen 7840hs modelini almak olur. O da bütçene kalmış . Amacın oyun ise bu işlemci yeterli olacaktır.

murathke

80+
O modelde sanırım RTX 3050 Ti var o yüzden attığım daha iyi gibi.
https://www.hepsiburada.com/hp-vict...F?magaza=MTBİLİSİM&url_src=and-product-detail 4050lisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu daha iyi ekran kartı bakımından

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,012
Üyeler
140,746
Son üye
Muhammet yüksell
Top Bottom