Neler Yeni

30 Bin Tl Oyuncu Bilgisayarı İçin Önerileriniz

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
i3 işlemci ?
gamegaraj kasa
3200 mhz ram
biostar anakart ?
inno3d ekran kartı

kıyasladığın kasa bu mu cidden ? i5 12500 işlemci nerde i3 işlemci nerde, asus dual ekran kartı , thermaltake kasa, 3600mhz ram, asus anakart ?
ya arkadaşım i5 12400f yap işlemciyi, anakartı asus yap, kasayı cooler master seç, 19400 TL oluyor. 2. ele 21k vermektense sıfır adıma faturalı kasaya, istediğim şekilde özelleştirme yapabileceğim kasaya 19.400 TL veririm. nesini anlamıyorsun hala anlamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

şunu da yazayım içimde kalmasın, asus mini modeli rtx serisinin en kötü kartıdır. inno3d nin en kötü modeli bile asus miniden iyidir.

bu arada konuya yardımı unuttuk, linklere bi baktım ne göreyim adam rtx 3070 li sıfır sistemi 22 bin TL den açmış başlığa. 3 fanlı pny ekran kartlı cougar kasalı i5 12400f işlemcili sıfır rtx 3070 li kasa 22 bin TL, ikinci el en dandik rtx 3060 ti lı kasa 21 bin TL HAHAHHAHAHAHAH

Son düzenleme:

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,020
İsim
Kerem Çavuş
aga bana pch sisteminden sonra hiç bir sistem fp gelmiyo

link varsa atabilirimisin knk satın alıcam
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...gb-m2-ssd-oyuncu-bilgisayari-1057309379/detay hayırlı olsun

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...gb-m2-ssd-oyuncu-bilgisayari-1057309379/detay hayırlı olsun

daha da var kendiniz bakabilirsiniz

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
@drburhan hocam aceleniz yoksa bekleyin derim, 4000 serisi çıkmaya başladığı için belki rtx 3000 serisine ait sistemler daha da düşebilir. aceleniz varsa da sahibinden de pc hocasının sistemini kullanmadan 22-24 arasına satanlar var. arkadaş link atmış. pc hocası sistemi kaliteli parçalardan ve rtx 3080 den oluşuyor. ona bakmanızı tavsiye ederim. 2 bin lira fark ile üst model ekran kartı üst model power almış olursunuz.

drburhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Burhan Tombul
@drburhan hocam aceleniz yoksa bekleyin derim, 4000 serisi çıkmaya başladığı için belki rtx 3000 serisine ait sistemler daha da düşebilir. aceleniz varsa da sahibinden de pc hocasının sistemini kullanmadan 22-24 arasına satanlar var. arkadaş link atmış. pc hocası sistemi kaliteli parçalardan ve rtx 3080 den oluşuyor. ona bakmanızı tavsiye ederim. 2 bin lira fark ile üst model ekran kartı üst model power almış olursunuz.
4000 serisinin fiyatlara etkisinin kısa sürede olmayacağı düşüncesindeyim ya. O olana kadar ülkedeki kur hareketliliği ve madencilerden ötürü bulunamayan ekran kartı yüzünden piyasa yukarı yönde hareket halinde olabilir. Dediğiniz gibi sahibinden ilanlarına bakıyorum, bu ürünlerde kargoda veya teslim sürecinde bir sorun yaşar mıyım düşüncesindeyim. Güvende satış sistemi var o da 1k fark istiyor, onun yerine İstanbul içi tanıdık birine teslim aldırsam sizce ne kadar kargo ücreti çıkar bana başka bir ile gönderirken

Cihangir

80+ Gold
Merhabalar. Monitör dahil 30 bin TL civarı bütçe ile oyun bilgisayarı almak istiyorum. Bu iki sistem dikkatimi çekti, yanına da alttaki monitörü almayı düşünüyorum. Görüşleriniz neler? Hangi sistemi alayım ve özelleştirmem gerektiğini düşündüğünüz bir parçası var mı? Diğer hazır sistem önerilerinize de açığım. Şimdiden teşekkürler.

S1: https://www.incehesap.com/webtekno-.../?hsu=333759,153997,333762,333765,333768,2122

S2: https://www.gamegaraj.com/urun/spider-5t12-3070/

M: https://pckolik.com/urun/acer-23-8-165hz-1ms-freesync-full-hd-ips-led-gaming-monitor/
bütçeyi 2 3k arttırırsan akakçe den 3080 li sistm toplyabilirsin

aga bana pch sisteminden sonra hiç bir sistem fp gelmiyo

link varsa atabilirimisin knk satın alıcam
pc hocasının sistem fiyatına media markt ta gtx 1650 sistem satıyolar :LOL::LOL:

Mr Sayar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Mustafa Sayar
İlgilendiği Kategoriler
2.el alım satım
4000 serisinin fiyatlara etkisinin kısa sürede olmayacağı düşüncesindeyim ya. O olana kadar ülkedeki kur hareketliliği ve madencilerden ötürü bulunamayan ekran kartı yüzünden piyasa yukarı yönde hareket halinde olabilir. Dediğiniz gibi sahibinden ilanlarına bakıyorum, bu ürünlerde kargoda veya teslim sürecinde bir sorun yaşar mıyım düşüncesindeyim. Güvende satış sistemi var o da 1k fark istiyor, onun yerine İstanbul içi tanıdık birine teslim aldırsam sizce ne kadar kargo ücreti çıkar bana başka bir ile gönderirken
hocam kargolarken ekran kartını söküp kutusuna koyarak kargolamalısınız. zaten 2 kutu şeklinde kargoluyor firmalar da. ilk kutu ekran kartsız montajlı kasa, kendi köpükleri oluyor. 2.kutu ekran kartı ve diğer parçaların kutuları.

2 tane büyük boy kargo fiyatı çok tutabilir ama bunu sormak lazım. kargoları arayıp tahmini en boy kilo vererek sorabilirsiniz bence. 25-60-80 cm e 15 kg gibi.

50-100 tl ye getirmenin de bir yolu var, dolap ya da sahibinden üzerinden ilan açıp o ilanı kullanarak kargolamak :D ben genelde öyle yapıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,281
Üyeler
149,004
Son üye
fein
Top Bottom