Neler Yeni

300 350 k araba önerisi

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes
300 350 civarı araba arıyorum hiç bilgim yok doğru dürüst bu fiyata güzelinden hangi arabayı önerirsiniz

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,622
İsim
Hacı
Corolla AE101.

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Burak YAŞAR
Reis link açılmıyor sarı sitede sorun var heralde 2 gündür giremiyorum
Geze geze talan ettin heralde :)

1716846887265.png

KaveLeoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Burak YAŞAR
Reis ben hiç anlamıyorumda arkadaş dizel alma sorun çıkartır düşük modeller dedi bu araç içinde geçerlimi bana sanayiye mümkünse uğramayan araba lzmn temiz kullanıcıyım ztn hız yapan biride değilim
Tam adamına denk geldin bende anlamıyorum :D. Ben peugeot 308 kullanıyorum. 9 yıldır 0 sıkıntı. Genel olarak toyota markalara yönelmen lazım o zaman en sağlam onlar oluyor. Kilometresi düşük olan genelde daha az masraf çıkartıyor.

knfocus

80+
Reis ben hiç anlamıyorumda arkadaş dizel alma sorun çıkartır düşük modeller dedi bu araç içinde geçerlimi bana sanayiye mümkünse uğramayan araba lzmn temiz kullanıcıyım ztn hız yapan biride değilim
Dost dizel araba alınır ama düşük km olması lazım benim mesela 247binde focusum var pişman değilim benzine göre masraflı parça pahalı o yüzden bakman gereken Japon olmalı honda toyota nissan bunlar masrafsız arabalar bu tarz araba istiyorsan da maalesef eski model arabalar olucak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dost dizel araba alınır ama düşük km olması lazım benim mesela 247binde focusum var pişman değilim benzine göre masraflı parça pahalı o yüzden bakman gereken Japon olmalı honda toyota nissan bunlar masrafsız arabalar bu tarz araba istiyorsan da maalesef eski model arabalar olucak
Bütçeden ötürü eski arabalar diyorum yanlış anlaşılmasın

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeden ötürü eski arabalar diyorum yanlış anlaşılmasın
Haklısın hocam baktım ztn doğru düzgün yok dediğin gibi Toyota efsane kasa kafama yattı önerirmisin nelere dikkat etmem gerekir bu araçta

knfocus

80+
Haklısın hocam baktım ztn doğru düzgün yok dediğin gibi Toyota efsane kasa kafama yattı önerirmisin nelere dikkat etmem gerekir bu araçta
Hocam çok hakim değilim ama 1.3 sanırım önermiyorlardı bir de dolu olmasına bak xei xli gli hangisi hangisinden daha üstün araştırırsan bu efsane kasalar hem yakıt hem de parça olarak seni üzmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,458
Üyeler
150,289
Son üye
emntpe
Top Bottom