Neler Yeni

300-400 aradı gamin kulaklık

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
Fps oyunları oynuyorum kulaklığım bozuldu geçici olarak kullanacağım 300 400 bütçem var valo cs falan oynuyorum. Kulaklık tamirden gelene kadar kullansam yeter önerilerinizi bekliyorum. Mikrofonu olursa iyi olur, sesinden bir hyprex etkisi beklemiyoeum ama düzgün olsun istiyorum

TamerThe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Tamer bayrak

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aktif kullandığım kulaklık bu ses düzeyi ne yüksek ne alçak mikrofonuda yeterli bence geçici olarak kullanacaksan kesinlikle iş yapar

Şunkulaklığın üstündeki demiri sevmiyorum. Ondan olmayanlardan öneri varsa iyi olur.

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka az daha koy bunu al takılırsın yedekte kalsın ben kullanıom gayet güzel

Kulaklık çok hoşuma gitti. Corsair de zaten gayet iyi bir marka diye biliyorum. Öneri için çok teşekkürler. Satın aldım umarım hızlı bir şekilde gelir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yazi
Kulaklık çok hoşuma gitti. Corsair de zaten gayet iyi bir marka diye biliyorum. Öneri için çok teşekkürler. Satın aldım umarım hızlı bir şekilde gelir.
güzel kulaklık kanka bende almıştım indirimdeyken aynı fiyata 2 tane biri kardeşime biri kendime aktif olarak kullanıyorum hem mikrofon hemde ses kalitesi olsun gayet kaliteli bir ürün sadece kablosu biraz kısa ek kablo alırsan uzatma daha rahat olur haberin olsun

Top Bottom