Neler Yeni

Yardım 300-400TL arası erkek eşofman altı önerisi

Merhaba, günlük kullanım ve okulda giymek için eşofman altı arıyorum. Kışın giyilebilecek tarzda bir eşofman altı olursa memnun olurum. 390TL’ye Skechers’ın şu modelini buldum ama bizim okulda siyah eşofmana izin veriliyor. Antrasit rengine izin verirler mi emin değilim. Başka önerisi olan varsa memnun olurum.
Bir de şunu buldum;

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Uspoloda güzel indirim var bir orayada bakın derim

egebaranakk0

80+ Silver
Merhaba, günlük kullanım ve okulda giymek için eşofman altı arıyorum. Kışın giyilebilecek tarzda bir eşofman altı olursa memnun olurum. 390TL’ye Skechers’ın şu modelini buldum ama bizim okulda siyah eşofmana izin veriliyor. Antrasit rengine izin verirler mi emin değilim. Başka önerisi olan varsa memnun olurum.
Bir de şunu buldum;
Hocam ltb eşofman altları 400 lira kumaşina ne deniyodu tam hatirlamiyorum ama yırtılmaz çok kaliteli ve aşırı cool ve rahat

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
hocam ben polodan alıyoru hep baya uygun ve kaliteli ben 1 ay önce 180 liradan eşofmanları aldım ama şuan 400 bir tık zam gelmiş ama kaliteli öneririm

Emir.jk

80+ Bronze
Bir de şunu buldum;
kardeşim bulursan atar mısın konunun takipçisiyim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ltb eşofman altları 400 lira kumaşina ne deniyodu tam hatirlamiyorum ama yırtılmaz çok kaliteli ve aşırı cool ve rahat
Örnek atabilir misin sana zahmet?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu ürün bence gayet mantıklı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: MTBC

egebaranakk0

80+ Silver
Örnek atabilir misin sana zahmet?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu ürün bence gayet mantıklı.
https://ty.gl/0jixyh4qf3
Alttaki renk seçeneklerinde daha farkli modellerde var hepsi kaliteli 280 lira ben mağzasindan 390 liraya almiştim kazık yemişim ama ürünü sorarsan 1k lik ürün çok kaliteli

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
Boynerde national geographic te indirim var 6 eşofman 5800 den 2200 e indi kaçırma bence

BabaVoss7

80+ Silver
lc internet sitesinde 150 tl filan indirimde genelde. bn ordan alıyorum tavsiye ederim

Top Bottom