Neler Yeni

300 - 600 TL arası kulaklık önerisi

Süheyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Süheyl
aynı durumu yaşıyoruz hocam drop plus fury x in kablolusu ve kablosuz u şubat ayında gelecekmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

mikrofon benim için önemli bazı videolarda çok iyi bazı videolarda iğrenç sanırım USB portuyla alakalı 3.0 da daha iyi çalışıyor olabilir
şubat ayının ilk haftası gelecekse beklenir ama son haftalar felan gelecekse dayanamam ayrıca nerden öğrenebiliriz gelip gelmeyeceğini

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
şubat ayının ilk haftası gelecekse beklenir ama son haftalar felan gelecekse dayanamam ayrıca nerden öğrenebiliriz gelip gelmeyeceğini
ben rampage nin discordunda sormuştum

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
sen neye karar verdin hocam ?
hocam o kadar kararsızımki yani redragon da alabilirim düz drop ta sanırım redragon alıcam ama dediğim gibi çok kararsızım izlediğim videolardaki cızırtının portla alakası var diye düşünüyorum

Süheyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Süheyl
hocam o kadar kararsızımki yani redragon da alabilirim düz drop ta sanırım redragon alıcam ama dediğim gibi çok kararsızım izlediğim videolardaki cızırtının portla alakası var diye düşünüyorum
düz drop hiç önerilmiyor sesi felan karşıya iletiyormuş onu dikkatli araştır düz drop yerine redragon tercih et bence

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
düz drop hiç önerilmiyor sesi felan karşıya iletiyormuş onu dikkatli araştır düz drop yerine redragon tercih et bence
kullandım sesi yankıyla ilettiği doğru

Jason Statham

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Jason Statham
3.5MM için bu konuya bakınız.

Top Bottom