Neler Yeni

300 TL membrane veya 450 TL mekanik klavye öneriniz var mıdır ?

gkhnarik0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökhan Arık
Arkadaşlar hepinize iyi günler dilerim. Yaklaşık 250 300 TL'ye kadar bütçem var mekanik olsun diye bir şartım yok. Sadece genel olarak fps oyunları için ideal ve aynı anda birden fazla tuş basmayı destekleyecek, malzeme kalitesi güzel olan bir klavye önerebilir misiniz lütfen ? Daha önce bloody b120 klavyem vardı o klavyede bazı tuşlara beraber basamıyordum örneğin gta da arabayla viraj dönerken korna çalamıyordum. W ve A tuşlarıyla dönerken E tuşu işlemiyordu fakat W ve D tuşlarıyla birlikte işliyordu E tuşu. Bu sorunu yaşamak istemiyorum tekrar. Birde 420 TL ye Bloody B640 gördüm mekanik klavye sizce o klavye nasıl ? O bütçeye çıkabilirsem B640 mı önerirsiniz yoksa başka bildiğiniz kaliteli klavye var mıdır ?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
B640 bence bu bütçedeki en iyi seçeneklerden biri. Bilek desteğinin olmaması seni çok etkileyemecekse onu tercih edebilirsin. Geçen ay indirimlerde arkadaşıma aldırdım şu anlık memnun. Sadece yanında gelen yedek silikon tuşları bir tık kalitesiz diyor. Onu da orijinalleriyle değiştirirsin sorun olursa.

gkhnarik0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökhan Arık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet onu yorumlarda bende görmüştüm herkes şikayetçi o kırmızı tuşlardan. Teşekkür ederim yorum için.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Evet onu yorumlarda bende görmüştüm herkes şikayetçi o kırmızı tuşlardan. Teşekkür ederim yorum için.
Rica ederim kendi tuşlarında sorun yok. Yedek tuşları idare ettiği kadar kullanır sıkıntı çıkarsa değiştirirsin. Genel kalite olarak klavye bu fiyat bandında güzel.

Top Bottom