Neler Yeni

🔥İndirim 300 TL ve üzeri Algida siparişine 150 TL İndirim!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
kea ipa
Arkadaşlar isteyen boykot edebilir almayabilir ama bunu propaganda şeklinde sabah akşam duyunca benim gibi insanlar tilt oluyor. Filistin umrumuzda değil isteyen boykot etsin almasın ben alacağım araplardan fayda görmedim zararlarını çok gördüm gidipte destek olmayacağım, umrumda değil çünkü. İsteyen boykot edebilir, giydiğiniz don bile israil malı, kullandığınız elektronik eşyaların bütün patenti, üretimi amerika, yazılımı amerika. Gidipte kola içmeyince Amerika batmayacak. Boykotu s2keyim
Son cümlen duygulandırdı kral

redblack

80+
Sağ ol, hemen sipariş geçmem gerektiğini hatırlattığın için. Sayende sipariş geçmek zorunda kaldım. Teşekkür ederim
Olum ne karaktersiz adamlarsınız birde dalga geçiyorsunuz sizin gibiler yüzünden zaten bu ülke ne kalkılır nede boykot moykot ediler ülkeyi ilk satanlar da sizler olursunuz yazık çok yazık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1500 liralık dondurma aldık gazzedekiler kusura bakmasın artık
Anan baban bacın kardeşlerinde aynı durumda kalınca sende kusura bakmazsın artık

bay35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bekir
Şu tebliğcileri topluca banlayacak ve bu konuyu forum kuralı olarak ekleyerek yasaklayacak hayalarına beton yetmeyecek bir moderatör lazım. Sonuçta insanlar kararlarını bireysel verebilirler.
Tebligcileri moderasyona bildirdim.
Şikayetim reddedildi.
Sanırım tebligcilerin yarattığı tartışma ortamından çıkan etkileşimi istiyorlar.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Draq123
Ben seni gayet iyi anladım güzel kardeşim merak etme. Ben gayet güzel bi dille anlatmama rağmen bi şeylerin farkına varmaya çalışmak yerine aman banane tavrındasın. Umarım büyüdükçe düzelir ne diyeyim.
Ya ne uğraşıyon yaşı kucuk bunların kendilerini havalı sanıyorlar bırak

BAGATUR01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet
Şu tebliğcileri topluca banlayacak ve bu konuyu forum kuralı olarak ekleyerek yasaklayacak hayalarına beton yetmeyecek bir moderatör lazım. Sonuçta insanlar kararlarını bireysel verebilirler.
ahahhahahhaha nasıl bu kadar rahatsızlık duyabiliyorsun kank. adamın hedef kitlesi siz değilsiniz dilediğiniz gibi alır stoklar yersiniz yani sanki isim vermiş gibi alınmayın, yok baydı falan demeyin. adamın 1 mesajına 250 tane inadına aldım, hatırlattığın için aldım gibi saçmalamalar yazılmış. hangisi daha bayıcı? Söylemekte fayda var diye düşünüyorum herkes özgür. Arkadaşın bu söylemi size değil bu konuda hassasiyeti olan arkadaşlara. baygınlık geçirmenize veya şuraya şikayet ettim ahada bekleyin siz gibi gülünç mesajlara gerek yok saygı duymayı öğreneceksiniz.

Prot0type

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Bahadır Atasoy
ahahhahahhaha nasıl bu kadar rahatsızlık duyabiliyorsun kank. adamın hedef kitlesi siz değilsiniz dilediğiniz gibi alır stoklar yersiniz yani sanki isim vermiş gibi alınmayın, yok baydı falan demeyin. adamın 1 mesajına 250 tane inadına aldım, hatırlattığın için aldım gibi saçmalamalar yazılmış. hangisi daha bayıcı? Söylemekte fayda var diye düşünüyorum herkes özgür. Arkadaşın bu söylemi size değil bu konuda hassasiyeti olan arkadaşlara. baygınlık geçirmenize veya şuraya şikayet ettim ahada bekleyin siz gibi gülünç mesajlara gerek yok saygı duymayı öğreneceksiniz.
Saygıyı ayağın altına almasını da bileceksin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom