Neler Yeni

3000 civarı bütçe ile dizüstü yardımı.

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Bütçe
3000
Merhaba arkadaşım bilgisayar almak istiyor 3000 civarı bütçe belirtmişti önce apu toplanabilir o civar ile sonra ekran kartı alınır demiştim ama hem evde yer sorunu var kasa kurup kullanmak için hem de şehir değiştiriyor (ankara, istanbul, kocaeli gibi.) böyle olunca laptop alması kararındayız. Bana fikir danışırken bu ürünü önermeyi düşündüm
Bu ürünü önermemin nedeni aşağıda yazdığım maddeleri karşılıyor olması ssd biraz az olmasına rağmen.

Sizden ricam ürünü önermeniz veya 3000 civarında önerebileceğiniz daha iyi bir laptop varsa bilgi almak.

Laptopta istenilen özellikler;
Depolama : SSD olması ama GB değeri az olması sorun değil. (Hdd önermek istemedim)
Oynayacağı en ağır oyun LOL olacak. Ekran kartı çok yüksek olmayacağından bütçe tutabilir.
14 inch ten küçük model istemiyor.
Multimedya kullanımı yapıyor (Film / Dizi / İnternette gezme / Browser oyunları / müzik ) genelde bu tarz kullanacak bide LOL var oynadığı.

Bütçe 3000 Civarı (+/- 300 yada 500 tl diyebilirim.)

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
birinde vega 3 diğeri radeon graphics diyo (aynı ekran kartına mı sahip farklımı?)
Ekran kartı? :D
Bu kadar ucuz laptoplarda ekran kartı olmaz dahili grafik onlar. Vega 3 daha iyidir

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Ekran kartı? :D
Bu kadar ucuz laptoplarda ekran kartı olmaz dahili grafik onlar. Vega 3 daha iyidir
dahili olan ekran kartı için sormuştum ayrı ekran kartı olmayacağının farkındayım ama Lol için yeterli gelirmi?

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşım 1106nt modelini beğendi rami 4 GB o modelde amazon dan alıcak. Kafamda bir soru kaldı notebookda ekstra Ram takmak veya değiştirmek garanti bozar mı? 4 ü çıkarıp yerine 8 takmak veya 2 slotu varsa 8+8 yapmak mümkünmü?
Ram eklemek mümkün ama garanti işini bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,037
Üyeler
151,841
Son üye
cankaplan
Top Bottom