Neler Yeni

3000 TL kulaklık önerisi

draqla

80+
Oyun için kullanıcam fiyat tam 3000 olması şart değil daha altı da olur bir tık üstü de. Kablosuz olsun tercihen beyaz ve padleri temizlenebilir olursa iyi olur.

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ömer
Kablosuz bu fiyatlarda tavsiye etmiyorlar. Cloud 3 oyun için iyidir.

draqla

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ömer
Kablosuz olsun istiyorum ve setup ile uyumlu olması için mümkünse beyaz. Bütçe yetersiz ise bir tık daha çıkabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar bütçe gerekli ? Cloud 3 beyazı da yok sanırım.
Hs80 e bakabilirsin kablolu versiyonunda geçenlerde biri ses ayarından şikayetçiydi onu söyleyeyim onun dışında görmedim sorunu olan.
Ben de kablolu hs80 veya cloud 3 alıcam önceliğim kablosuzdu ama bunlara döndüm. Bütçe sıkıntıysa sırf kablosuz ve bir kaç artısı var diye 5 6k lara çıkmak istemedim açıkcası.

draqla

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hs80 e bakabilirsin kablolu versiyonunda geçenlerde biri ses ayarından şikayetçiydi onu söyleyeyim onun dışında görmedim sorunu olan.
Ben de kablolu hs80 veya cloud 3 alıcam önceliğim kablosuzdu ama bunlara döndüm. Bütçe sıkıntıysa sırf kablosuz ve bir kaç artısı var diye 5 6k lara çıkmak istemedim açıkcası.
Void Elite buldum bir de bunun hakkında bir bilgin var mı? Hs80 i de aldım listeye.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Ege
Void Elite buldum bir de bunun hakkında bir bilgin var mı? Hs80 i de aldım listeye.
Çıkarsan biraz daha G535 var
Benim önerim HS80 dir.

draqla

80+
Çıkarsan biraz daha G535 var
Benim önerim HS80 dir.
HS80i sevdim aslında ama kablosuz modeli kablolusunun iki katı fiyatta. Özellik farkı yoksa alınır mı bilemedim.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Ege
HS80i sevdim aslında ama kablosuz modeli kablolusunun iki katı fiyatta. Özellik farkı yoksa alınır mı bilemedim.
Kablo çok rahatsız ediyorsa diyeceğim yok. Kulaklıkta kablosuz fiyatta çok fark ediyor. Klavye mouse kablosuz oluyor ama kulaklıkta kablolu tercih edilmesi gerekebiliyor. Ben HS80 kablolu alırdım herhalde.

draqla

80+
Kablo çok rahatsız ediyorsa diyeceğim yok. Kulaklıkta kablosuz fiyatta çok fark ediyor. Klavye mouse kablosuz oluyor ama kulaklıkta kablolu tercih edilmesi gerekebiliyor. Ben HS80 kablolu alırdım herhalde.
Çok rahatsız etmiyor aslında ama eski ekipmanların hepsi kabloluydu. Alabildiğim hepsini kablosuz almaya çalışıcam rahat olur diye. Kulaklıkta zor duruyor dediğin gibi tekrar kablolu kullanıcam muhtemelen.

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Yusuf
Bence kablolu kulaklik büyük dezavantaj, klavye ve fare kablolu olsa da olur ama kulaklik için bunu söyleyemiyorum

Top Bottom