Neler Yeni

Öneri 300TL Civarı mouse önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Fidan
İlgilendiği Kategoriler
Grafik Tasarım, Oyun
Bütçe
300
Dostlar, elimde 150TL var, üzerine biraz daha ekleyip oyuncu faresi almayı düşünüyorum. 300TL gibi bir bütçe belirledim. Mouse tutuş tarzım Palm Grip. El boyuma gelecek olursak, orta parmağımın sonuna kadar 18cm. Şuanki farem kalitesiz bir sensöre sahip olduğu için FPS oyunlarında çok fazla takılma yapıyor. Alacağım yeni farede istediğim iki şey var. FPS oyunlarında ani dönüşlerde takılma yapmaması. İkinci olarak ise malzeme kalitesi iyi, uzun ömürlü olması.

NOT: Eğer bütçeni aşarak bunu almalısın, aradaki fiyat farkına değer dediğiniz fareler varsa bütçemi 400TL'ye kadar esnetebilirim
Kendi aklımda olan bazı fareler:

HP Omen Reactor
Bu mouse gerçekten hoşuma gitti fakat kullanıcı yorumlarını okuduğumda bazı kişiler güç ve darbe almamasına rağmen arka kısmında ufak bir çatlak oluştuğunu belirtmiş. Ayrıca forumda birinin ilk hafta scroll tuşu ve arkadaki yaylı mekanizması bozulmuş.

SteelSeries Rival 3
Bir oyuncu faresi arayışına girdiğimde ilk düşündüğüm fareydi fakat başka mouse öneri konularında sürekli Rival 3'ün fiyatına daha iyisini bulabilirsin diyenleri gördüm. Ayrıca Rival 3 kullanıcılarının yine bazıları farede soyulma olduğunu söylemiş.

Corsair Katar Pro XT

Corsair Harpoon RGB

Corsair Ironclaw RGB

Asus Rog Core 2

Bunlar dışında aşağıya bırakacağım iki mini model var. Bu modelleri birebir denemediğim için ne kadar küçük olacağını kestiremiyorum. Daha önce deneyen biri varsa palm tutuş için çok mu küçükler? (Dediğim gibi, bileğimden orta parmağımın sonuna kadar 18cm)

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,446
Üyeler
156,774
Son üye
waill
Top Bottom