Neler Yeni

300TL civarında kulaklık Önerisi

bandanizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Can
İyi forumlar, bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum ancak kontrol ettiğimde Hz değerleri aynı olmasına rağmen aralarında çok fazla fiyat farkı olan ürünler var. SteelSeries Arctis 1 alacaktım ancak sırf marka için bu kadar para vermek istemedim. Gerçi steelseries mekanik klavye mouse pad varken üzerine mouse ve kulaklık alacağım. Bu iksini de aynı marka almak istedim ama fazla tuzlu oluyor. Sizlerden tavsiye alaym dedim :) Kafamda James Donkeyin 7.1 hesaplı ürünleri veya GamePower markası var ancak çok kararsızım. Bütçem 300 civarı duruma göre esneyebilirim.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Hocam HS35, Warlord, 712 ya da GP Mei alabilirsiniz.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
James Donkey 712 alabilirsin

bandanizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
James Donkey 008 7.1 Neodimyum nasıl sizce ? Ayrıca paylaştığınız kulaklıklarda uzun süreli kullanımda ağrı veya çok sıkma gibi bir durum mevcut mu? Bilginiz var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım Mei, 008 veya Warlord alacağım. Şu an 008'de karar kılar gibiyim.

Son düzenleme:

YnsEmre24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
YUNUS EMRE
İyi forumlar, bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum ancak kontrol ettiğimde Hz değerleri aynı olmasına rağmen aralarında çok fazla fiyat farkı olan ürünler var. Steelseries Arctis 1 alacaktım ancak sırf marka için bu kadar para vermek istemedim. Gerçi Steelseries mekanik klavye mouse pad varken üzerine mouse ve kulaklık alacağım. Bu iksini de aynı marka almak istedim ama fazla tuzlu oluyor. Sizlerden tavsiye alaym dedim :) Kafamda James Donkeyin 7.1 hesaplı ürünleri veya GamePower markası var ancak çok kararsızım. Bütçem 300 civarı duruma göre esneyebilirim.
Hicam bende

Hocam bende o fiyata kulaklık bakıyorum şuan msi gh30 hosuma gitti bi bak istersen

bandanizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hicam bende

Hocam bende o fiyata kulaklık bakıyorum şuan MSI gh30 hosuma gitti bi bak istersen
Bahsettiğin model de güzel gibi ancak pedleri çok kaliteli durmuyor. Bir iki yerde de kısık seste dışardan ses aldığı ve yüksek seste dışarı ses verdiği belirtilmiş. Tam emin olamadım.

YnsEmre24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
YUNUS EMRE
Bahsettiğin model de güzel gibi ancak pedleri çok kaliteli durmuyor. Bir iki yerde de kısık seste dışardan ses aldığı ve yüksek seste dışarı ses verdiği belirtilmiş. Tam emin olamadım.
Ben youtube da bi kanaldan izledim bu fiyatta gayet güzel performans olduğunu söylüyor ki o kanal izlediğim kadarıyla objektif yorum yapıyor ve genel yorumlara bakarsakta bu fiyata msi kalitesi cidden iyi duruyor haftasonu alacağım büyük ihtimal

Top Bottom