Neler Yeni

300W Power RX 5600XT'ye sorun yaşatır mı?

MuerteMiguel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Abdurrahman
Merhaba arkadaşlar 550W olan Power supply'mı garantiye yolladım bu süre içerisinde 300W idareten Power kullanıyorum. Çok yüksek GPU vs kullanan oyunlara girmedim hiçbir zaman sadece CS:GO giriyorum ama FPS'yi kısıtlamadığım zamanlar monitör vs gidiyor USB takıp çıkarınca gelen ses geliyor.
Kablomu vs kontrol ettim monitörümde de sıkıntı yok sorunun Power ile olduğunu anladım ama bu yani gücün yetmemsi ekran kartıma zarar verir mi sizce kullanmamalı mıyım? Verirse de nasıl zararları olur şimdiden teşekkür ederim.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,309
İsim
.
Merhaba arkadaşlar 550W olan Power supply'mı garantiye yolladım bu süre içerisinde 300W idareten Power kullanıyorum. Çok yüksek GPU vs kullanan oyunlara girmedim hiçbir zaman sadece CS:GO giriyorum ama FPS'yi kısıtlamadığım zamanlar monitör vs gidiyor USB takıp çıkarınca gelen ses geliyor.
Kablomu vs kontrol ettim monitörümde de sıkıntı yok sorunun Power ile olduğunu anladım ama bu yani gücün yetmemsi ekran kartıma zarar verir mi sizce kullanmamalı mıyım? Verirse de nasıl zararları olur şimdiden teşekkür ederim.
Günlük kullanımda belki sorun çıkarmaz ama oyunlarda kapanabilir

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

300W ne 5600XT ye hakaret gibi.

MuerteMiguel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Abdurrahman
Yetse bile restart atar yük altında.
ya brom res atcanı vs sıkıntı yaşayacağımı zaten biliyorum tek korkum bozarmıydı arkadaşlar cevapladı sağolsunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam ama kullanmayın 550W gelene kadar bekleyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Discord adınız ne?
Abdurrahman Kayaş#5844

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Doğukan Şen
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Sorun Yaşatır Bence 500-550-600W bir PSU yeter gibime geliyor.
Bütçenize göre bir PSU seçebilirsin.

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
bu arada yetiyor şu an onunla yazıyorum :D ama bozarmı ekran kartımı ? bazen dediğim gibi mönitör siyah oluyor gidiyor geliyor fln.
Ekran kartına baya yüklenen programlarda bilgisayar haliyle reset atabilir, güç kaynağını ekran kartına tam gücü veremediği için.
-Bozacağını sanmıyorum- ama 1 haftalık süre zarfında oyunlara vs. pek girmemeye çalışın, tarayıcıda dolaşmanızı tavsiye ederim. :)

MuerteMiguel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Abdurrahman
Ekran kartına baya yüklenen programlarda bilgisayar haliyle reset atabilir, güç kaynağını ekran kartına tam gücü veremediği için.
-Bozacağını sanmıyorum- ama 1 haftalık süre zarfında oyunlara vs. pek girmemeye çalışın, tarayıcıda dolaşmanızı tavsiye ederim. :)
bende öyle yapcam artık napalım teşekkürler :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
997,838
Üyeler
157,983
Son üye