Neler Yeni

3060 İçin Konu Açmayın Arkadaşlar

Satashke

80+ Bronze
Arkadaşlar yaklaşık 3 4 saattir oturduğum yerin bilgisayarcısındaydım. Adam bu foruma giriyor. Bakıyor forumda herkes 3060 arıyor deli gibi. Sistemi kurmuş hesapları açmış. Ucuzdan hepsini toplayıp bunlara kitlerim arabayı değiştiririm diyip kahkaha atıyor adam. Elinde 3070ler var ne fiyatlara satıyor bilseniz şaşarsınız. Siz böyle hevesinizi belli edip konu açtıkça aklınızın almayacağı fiyatlar göreceksiniz. Zaten stoklar yok bide siz yapmayın. Yeter fırsat vermeyin kazıkçılara. ( Kendim 3060 Ti sistem kullanıyorum sizin için bir tavsiye. Umarım görmezsin bunu Sercan abi )

Wedi

80+ Bronze
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,937
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Beyaz Show
Vay hain.

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
sercan abi allah seni alsın

batuhan0088

80+ Bronze
İsteyen istediğini yapabilir. Kim alacak kimler alamayacak kimlerin sistemi daha güçlü göreceğiz.

Mona Lisa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Efe Sait Kakdaş
yaktın bizi sercan abi

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Efecan
Arkadaşlar yaklaşık 3 4 saattir oturduğum yerin bilgisayarcısındaydım. Adam bu foruma giriyor. Bakıyor forumda herkes 3060 arıyor deli gibi. Sistemi kurmuş hesapları açmış. Ucuzdan hepsini toplayıp bunlara kitlerim arabayı değiştiririm diyip kahkaha atıyor adam. Elinde 3070ler var ne fiyatlara satıyor bilseniz şaşarsınız. Siz böyle hevesinizi belli edip konu açtıkça aklınızın almayacağı fiyatlar göreceksiniz. Zaten stoklar yok bide siz yapmayın. Yeter fırsat vermeyin kazıkçılara. ( Kendim 3060 Ti sistem kullanıyorum sizin için bir tavsiye. Umarım görmezsin bunu Sercan abi )
Sizin ordaki yine iyi bizim burda bilgisayar parçalarından tek tük anlayan yaşıtlarım var. Cafeye gelenlerde oynuyor çıkıyor sadece bende bugün uğradım laptop şarzı için bi baktım sistemlerin hepsiyle mining yapıyor 40 bilgisayarda da hepsinde de 3 fanlı asus gtx 1060 var. Dedim abi kaça satarsın pc yi bide psu olarak game power hepsi bana dediki 15 bine anlaşırız bi kahkaha attım buda tane tane anlatıyor sanıyorki ben eski benim bi ara kazık yedim ondan. :D

marceline

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Güray
Allah bildiği gibi yapsın aç gözlü sercan bey :D aklını kullanıyor tabi adam ama olan biz oyunculara oluyor neyse sağlık olsun kazansın bakalım

Top Bottom