Neler Yeni

3060 Ti & Ryzen 5 5600 sistem toplama - PSU ve kasa önerisi

appleren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Alp Eren
24kya 3060ti alınmaz.
Dikkate alınması gereken nokta şu: ben ekran kartını 24kya almıyorum, 11kya alıyorum. toplam sistemin pahalıya gelme sebebi diğer (yukarıda belirttiğim) isterlerimin yüksek olması. 11k 3060 Ti için aşırı yüksek bir miktar değil. Alınmaz demek yerine somut bir hazır sistem önerisi veya kendi topladığınız parça listesi gibi bir örnek verebilirseniz güzel olur, yoksa bu şekilde toplamak gerekecek maalesef. Yine de geri bildiriminiz için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

24kya 3060ti alınmaz.
Bu arada bu fiyatlara baktığımda fiyat farkı bu kadar fazla değildi ama Zotac fiyat farkı açılmış biraz. bu fiyata 3060 Ti alınmaz diyorsanız Zotac 3060 ti veya 3070 de düşünebilirim MSI yerine. Siz neyi önerirsiniz?
3070 olunca bütçeyi biraz zorluyor. Zotac 3060 Ti iyi ise onu tercih edebilirim. @MematiBaş🚬

Son düzenleme:

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,572
İsim
Memati Baş
Dikkate alınması gereken nokta şu: ben ekran kartını 24kya almıyorum, 11kya alıyorum. toplam sistemin pahalıya gelme sebebi diğer (yukarıda belirttiğim) isterlerimin yüksek olması. 11k 3060 Ti için aşırı yüksek bir miktar değil. Alınmaz demek yerine somut bir hazır sistem önerisi veya kendi topladığınız parça listesi gibi bir örnek verebilirseniz güzel olur, yoksa bu şekilde toplamak gerekecek maalesef. Yine de geri bildiriminiz için teşekkürler.

Bu arada bu fiyatlara baktığımda fiyat farkı bu kadar fazla değildi ama Zotac fiyat farkı açılmış biraz. bu fiyata 3060 Ti alınmaz diyorsanız Zotac 3060 ti veya 3070 de düşünebilirim MSI yerine. Siz neyi önerirsiniz?
3070 olunca bütçeyi biraz zorluyor. 3060 Ti iyi ise onu tercih edebilirim. @MematiBaş🚬
Hayır demek istediğim 24k bütçeye 3060ti sistem alınmaz.

Zechion

80+ Silver
Özel değilse mesleğinizi söyleme imkanınız var mı ? Mesleğinizdeki sistem gereksinimleri doğrultusunda tavsiyeler vermek daha rahat olacaktır.

appleren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Alp Eren
Özel değilse mesleğinizi söyleme imkanınız var mı ? Mesleğinizdeki sistem gereksinimleri doğrultusunda tavsiyeler vermek daha rahat olacaktır.
Hocam ekran kartını Makine öğrenmesi işleri için kullanacağımı söyleyebilirim. Ama oyun için de kullanacağım.

veya 25k bütçeye 3070 alınır mı? Aynı sistemde 3060 Ti yerine Gigabyte Eagle ekleyerek?
3070'in kasaya sığmayacağını fark ettim. Bu yüzden elemek durumundayım. 3060 Ti Zotac ve MSI Gaming X arasındayım yine.
Zotac için yüksek sıcaklık değerleri olduğunu söyleyenler ve tavsiye etmeyenler var, arada kaldım.

Top Bottom