Neler Yeni

3070 Tİ 8GB VS 4060 Tİ 8GB

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
3070 Ti tabii ki, fsr3 geldikten sonra 4070 den asagisinin pek bir anlami kalmicak eski nesil saf gucte ters duz ediyor zaten

Existentia

80+ Silver
1,5 yıllık amd kullanıcısıyım aldığım hata bir elin parmağını geçmez, bilgisayar başında günlük ortalama 4 saat felan geçiriyorum, son zamanlarda hiç bir hata aldığımı hatırlamıyorum, artık marka algısı olduğunu düşünüyorum
Valla arkadaşıma 5700XT var hala csgoda crash yediği oluyor biraz şans işi ya

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
hocam bir kaç indie oyunda da sorun yaşadık ama genel kitlelere yayılmış oyunlar degiller o yüzden çok dert etmedik ama yine de can sıkıcı bir durum
Yani haklısınız, insan o kadar para verip aldığı şeyi sorunsuzca kullanmak istiyor doğal olarak, çıkan en ufak hata bile moral bozabiliyor, iyi anlıyorum lakin dediğim gibi benim açımdanda böyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Talha Sadık
4060 Tİ 22K FİYATI VAR
3070 Tİ 25K FİYATI VAR
Sizce hangisini almak daha mantıklı vram'lerin 8gb olması biraz tedirgin ediyor benzer fiyata AMD mi alsam diye düşünüyorum ama AMD'nin hatalarıyla uğraşmak da istemiyorum var mı bir tavsiyeniz sizin de önereceğiniz kasa varsa güzel olur
ben tuf serisi 4060 tı kullanıyorum yetmediği hiçbirşey yok uzun yıılarda götürecek bir kart tavsiye ederim ama o gösterdiğin sistemdeki markalar hep basit arkasında durulmayacak firmalar onun yerine bunu al işlemciyi 5600 yap biraz daha pahalı ama bi asus ekran kartı anakart veya adata almak var bilde mld gainward falan kıyas yapılmaz bile bence ben bunu tavsiye ederim.

gameasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
enis
ben tuf serisi 4060 tı kullanıyorum yetmediği hiçbirşey yok uzun yıılarda götürecek bir kart tavsiye ederim ama o gösterdiğin sistemdeki markalar hep basit arkasında durulmayacak firmalar onun yerine bunu al işlemciyi 5600 yap biraz daha pahalı ama bi asus ekran kartı anakart veya adata almak var bilde mld gainward falan kıyas yapılmaz bile bence ben bunu tavsiye ederim.
hocam arkadaşda var bayadır da kullanıyor gainward iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Talha Sadık
hocam arkadaşda var bayadır da kullanıyor gainward iyidir
herkeste sorun çıkartıcak diye bi kaide yok tabii ki ama mesele kalite ve güven meselesi sonuç olarak asusun daha pahalaı olmasının sebebi sadece üzrinde asus yazması değil belli bir kalite farkı var tabii ki tercih edilebilir ama ben yine de asus tercih ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,328
Üyeler
147,108
Son üye
matador111
Top Bottom