Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 3094 TL'ye LG UltraGear 23.8" 1 ms FHD G-Sync IPS Oyuncu Monitörü

Yakışan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ali
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,500
İsim
Diyarhan
N11 den 200tl kupon + Nays ile aynı fiyata alırsınız.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,007
İsim
Abdullah Aydoğdu
PTTAVM'ye güven olmayacağı kanısındayım. Satıcı defolu ürün satar, iade kabul etmez site aracılık yapmaz umursamaz yani.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,228
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,007
İsim
Abdullah Aydoğdu
İlk 6 satıcının hepsi aynı :D
Evet öyle ancak mesela Amazonda ürünün göndericisi Amazon. Kendilerine sorduğum bırakın defo çıkmasını, beğenmezsem keyfi iade edebileceğimi bile söylediler koskocaman Amazon güvencesi var. PTTAVM'de neyin güvencesi var? Olsa olsa THH'nin. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade gelen, ölü pikselli, ışık sızmalı monitörleri Amazon'da millet rahatlıkla iade edebildiği için gider PTTAVM, N11 gibi alıcıyı gram umursamayan sitelerde satar başını ağrıtmaz satıcı mesela.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,007
İsim
Abdullah Aydoğdu
@plastokco yorum yapmayacağım, henüz çok gencim :ROFLMAO:

Gecikme süresi olarak kendisinden pahalı monitörlere denk hatta daha üstün. Gecikme konusunda gerçekten çok çok başarılı bir monitör, yok denecek kadar az. Renk kalitesi gayet güzel, fiyatına göre çok güzel hatta. Bütün bu güzelliklerin karşısında dezavantajları mevcut.
Kontrast oranı kötü. Bir IPS panelden en azından 1000:1 kontrast beklersin ki bunu verebilen 3.500 TL bandında monitörler var.
1000:1 bile kötü bir değerken (IPS panellerde normal) bu monitör 800:1 testlerde anca verebiliyor. IPS'de siyahlar zaten kötü, bunda ekstra bir tık daha kötü. Diğer bir sıkıntısı tilt ayarı yani ileri geri yatma ayarı çok kısıtlı +5 -15 gibi sadece. Monitörü en geriye yatırsan bile yetmeyebilir.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
mert
@plastokco yorum yapmayacağım, henüz çok gencim :ROFLMAO:

Gecikme süresi olarak kendisinden pahalı monitörlere denk hatta daha üstün. Gecikme konusunda gerçekten çok çok başarılı bir monitör, yok denecek kadar az. Renk kalitesi gayet güzel, fiyatına göre çok güzel hatta. Bütün bu güzelliklerin karşısında dezavantajları mevcut.
Kontrast oranı kötü. Bir IPS panelden en azından 1000:1 kontrast beklersin ki bunu verebilen 3.500 TL bandında monitörler var.
1000:1 bile kötü bir değerken (IPS panellerde normal) bu monitör 800:1 testlerde anca verebiliyor. IPS'de siyahlar zaten kötü, bunda ekstra bir tık daha kötü. Diğer bir sıkıntısı tilt ayarı yani ileri geri yatma ayarı çok kısıtlı +5 -15 gibi sadece. Monitörü en geriye yatırsan bile yetmeyebilir.
kral sen baya bilgilisin 6k-7k ya kadar 240 hz monitör önerebilir misin?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,007
İsim
Abdullah Aydoğdu
kral sen baya bilgilisin 6k-7k ya kadar 240 hz monitör önerebilir misin?
Estağfurullah dostum pek bilgili değilim. Sadece bu fiyat bandındaki monitörlere bakıyorum çünkü ben de arıyorum.
Yabancı forumlarda, sitelerde ve kanallarda incelemeler izliyorum. Monitörü yalandan kutusundan çıkartıp aa güzelmiş diyen Türklerden ziyade a'dan z'ye test ediyorlar ve gerçek sonuçları gösteriyorlar.

Bu videoyu izlemenizi öneririm bu monitörle ilgileniyorsanız. Farklı bir model ancak neredeyse aynı, bütün özellikleri birebir. Değişiklikler minimal hatta yok denecek kadar önemsiz. Bu videodaki testler farklı sitelerde de aynı sonuçlanmış.

Soruna gelecek olursam bu monitörü tercih ederdim sanırım: https://www.epey.com/monitor/samsung-odyssey-g4-25-ls25bg400euxuf-s25bg40.html

Sen gene de sırf ben dedim diye doğrusunu bu kabul etme, forumlarda millet ne demiş, testlerde ne sonuçlar vermiş diye bir araştır.

exist.one

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Yusuf Karayer
Top Bottom