Neler Yeni

30k Bütçe Laptop Önerisi

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Cengiz Balkiraz
Merhaba, 30k bütçem var. Yurda gideceğim ve bölümüm de yazılımla ilgili olduğu için laptop almak istedim. Aradığım özellikler hafif olması ve dışarıda da kullanma ihtimalim olduğundan dolayı şarj dayanıklılığının yeterli olması. Oyun olarak genelde çok ağır oyunlar oynamıyorum. LOL, Valo genelde. Bir de, taksit sayısını arttırmanın bir yolunu biliyorsanız ya da kampanya olan bir yer varsa söylerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
kaanzi
Hocam bataryası için iyi şeyler söylemiyorlar. Farklı önerebileceğiniz bir şey var mı ?
İntel işlemcili çoğu işlemciler performans odaklı olduğu için şarjı çabuk bitirir hocam fakat kendiniz güç tasarrufu moduna alırsanız yavaş biter pili

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Cengiz Balkiraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İntel işlemcili çoğu işlemciler performans odaklı olduğu için şarjı çabuk bitirir hocam fakat kendiniz güç tasarrufu moduna alırsanız yavaş biter pili
Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam peki daha çok işlemcinin ön planda olduğu, daha iyi işlemcili bir öneriniz var mı ?

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
kaanzi
Teşekkürler.

Hocam peki daha çok işlemcinin ön planda olduğu, daha iyi işlemcili bir öneriniz var mı ?
En iyi işlemcilerden önerdim zaten hocam i5 12500h veya hx li modelere bakabilirsiniz

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
kaanzi
Sepette 35k ama daha iyisini bulduğuma inanıyorum hocam. Farklı bir forumda önerdiler.
önermeselermiş keşke kronik sorunlu bir cihaz üstünde mangal yapılır

bunu alabilirsiniz hocam ben kullanıyorum 4060 olan modelini https://www.hepsiburada.com/acer-ni...qlzey-00b-p-HBCV00005CBXZ7?magaza=Hepsiburada

bunu alabilirsiniz hocam ben kullanıyorum 4060 olan modelini https://www.hepsiburada.com/acer-ni...qlzey-00b-p-HBCV00005CBXZ7?magaza=Hepsiburada
benim önerilerim nitro 5 , lenovo loq ve asus rog strix

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Cengiz Balkiraz
Top Bottom