Neler Yeni

30k TL laptop önerisi

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
4060 Tulpar T5 alabilirsiniz ama termal macun değişikliği yapmanız gerekecektir onun dışında pek bir seçenek yok 4060 konusunda 4050 de var ama Nitro 16 vs.

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Anıl Bostancı

RONALDINHO

80+ Silver
yukarıdaki monster ve casper modellerini almayınız.

Senerr

80+ Bronze
Ben bunu düşündüm ama daha iyisi varsa beklerim
O bütçeye yani 27 28K için konuşuyorum Casper'dan daha iyisi yok ama 30K üstüne 2 3K daha çıkarım diyorsanız Lenovo LOQ ve Acer alabilirsiniz daha iyi olur. MSI thin alacağıma şahsen Casper'ı alırdım. Casper'ın anakartı ve kompanent kalitesi ne kadar eleştiri alsa da 105W RTX 4060 ile 45W 4050 kıyas bile yapılamaz oyun oynayacaksanız. Oyun oynamayacaksanız Macbook öneririm size sıfırı gerçi daha yüksek fiyatlarda galiba Asus vivbook veya Huawei'nin iş laptopları çok iyi olur oyun oynamayacaksanız sıfır tarafında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

4060 Tulpar T5 alabilirsiniz ama termal macun değişikliği yapmanız gerekecektir onun dışında pek bir seçenek yok 4060 konusunda 4050 de var ama Nitro 16 vs.
Vay hocam HP işinizi bırakmışsınız.

Son düzenleme:

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
O bütçeye Casper'dan daha iyisi yok bu arada ama 2 3K daha çıkarım diyorsanız Lenovo LOQ ve Acer alabilirsiniz daha iyi olur. MSI thin alacağıma şahsen Casper'ı alırdım. Casper'ın anakartı ve kompanent kalitesi ne kadar eleştiri alsa da 105W RTX 4060 ile 45W 4050 kıyas bile yapılamaz oyun oynayacaksanız. Oyun oynamayacaksanız Macbook öneririm size sıfırı gerçi daha yüksek fiyatlarda galiba Asus vivbook veya Huawei'nin iş laptopları çok iyi olur oyun oynamayacaksanız sıfır tarafında.

Hiç sorma ya geçenlerde nitro 5 alıcam dedim işten attılar.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O bütçeye yani 27 28K için konuşuyorum Casper'dan daha iyisi yok ama 30K üstüne 2 3K daha çıkarım diyorsanız Lenovo LOQ ve Acer alabilirsiniz daha iyi olur. MSI thin alacağıma şahsen Casper'ı alırdım. Casper'ın anakartı ve kompanent kalitesi ne kadar eleştiri alsa da 105W RTX 4060 ile 45W 4050 kıyas bile yapılamaz oyun oynayacaksanız. Oyun oynamayacaksanız Macbook öneririm size sıfırı gerçi daha yüksek fiyatlarda galiba Asus vivbook veya Huawei'nin iş laptopları çok iyi olur oyun oynamayacaksanız sıfır tarafında.

Hiç sorma ya geçenlerde nitro 5 alıcam dedim işten attılar.
Hocam monstera da caspera da güvenmiyorum ya. Gerçi tulparlar da sorun yok diyorlar ama arkadaşıma gidip monster veya casper önermeye içim el vermez

Senerr

80+ Bronze
Hocam monstera da caspera da güvenmiyorum ya. Gerçi tulparlar da sorun yok diyorlar ama arkadaşıma gidip monster veya casper önermeye içim el vermez
Yani para sizin, kan sizin damar sizin. Ben kullanıyorum memnunum açıkçası MSI Thin GF63 alacağıma bir daha G870 alırım. :kekw:
Sponsorlu içerik gibi oldu pardon, yani idare ediyor beni diyeyim. O zaman ben sana önermeyeyim yani. :peepo1:
G870 ve MSI thin GF63 harici alabileceğiniz en iyi modeller maalesef 30K ve üstü fiyatlarda.

Son düzenleme:

Fazıl 63

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
STORM63
Yani para sizin, kan sizin damar sizin. Ben kullanıyorum memnunum açıkçası MSI Thin GF63 alacağıma bir daha G870 alırım. :kekw:
Sponsorlu içerik gibi oldu pardon, yani idare ediyor beni diyeyim. O zaman ben sana önermeyeyim yani. :peepo1:
G870 ve MSI thin GF63 harici alabileceğiniz en iyi modeller maalesef 30K ve üstü fiyatlarda.
Bilmediğimden soruyorum elektronik konusunda PTT ye güven olur mu

Senerr

80+ Bronze
Ptt değil satıcı önemli, ben PTT'den TV aldım 8K paraya horoz lojistik getirdi PTT ile satıcının puanı %96 mı ? Neydi o civar. 2 günde hızlıca sağlam geldi. TV 7500 TL'ye Trendyol'da vardı 500 TL daha fazla verdik ama olsun.

PTT'de ucuz satıcı nadir oluyor çoğu üründe genelde ucuzun bir tık üstü falan fiyata satıyor ürünleri ben seviyorum, Trendyol vs. alternatifi ve PTT kargo ile geleceğini bildiğimden işime geliyor. Bizim eve her kargo kapıda ödeme ya da teslimat yapmıyor. Sadece 1 kere sahte ürün gönderildi 200 TL para vermiştim o da satıcıdan kaynaklıydı PTT ile değil. Kendi laptopumu internetten almadım ama alacak olsam o LOQ'u alırdım PTT ile. Fiyatı fena değil.

Son düzenleme:

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Cenap Vartanyan

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
Hocam attığım msi 1 tb idi. Bunun ne gibi artıları var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,597
Üyeler
142,761
Son üye
KozmoverLandey
Top Bottom