Neler Yeni

Yardım 3100 işlemci için soğutucu tavsiyesi

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,148
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
X96 70 in altına düşürmeye yeter mi ki 8 10 derece etki ederse oda yeter aslında
Hocam net bir şey söyleyemem elbet inceleme vardır internette ama 8-10 derece rahatlıkla düşürür bence hatta daha fazlası da olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam 700 800lere çıkmaya gerek yok id cooling fazla gelir am4te daha uygun olabiliyor fiyatlar. bunu alabilirsiniz. https://www.teknobiyotik.com/donani...wm-baglantili-kule-tipi-islemci-sogutucu.html
Bu da aklımda vardı ama X96 mı önersem bunu mu emin olamadım.

ysuflix

80+ Gold
Hocam net bir şey söyleyemem elbet inceleme vardır internette ama 8-10 derece rahatlıkla düşürür bence hatta daha fazlası da olabilir.

Bu da aklımda vardı ama X96 mı önersem bunu mu emin olamadım.
x96 küçük fanlı bu 12cm fan her türlü bu. daha sessiz çalışır. ve pwm.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,148
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
x96 küçük fanlı bu 12cm fan her türlü bu. daha sessiz çalışır. ve pwm.
O zaman bunu tercih etmek daha mantıklı.

Bana kalırsa bütçe var ise dediğim gibi ilk başta önerdiklerimden seçebilirsiniz ama 300 TL cebimde kalsın diyorsanız performansı gayet yeterli olur.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,260
İsim
Deniz Bey
Hoc
O zaman bunu tercih etmek daha mantıklı.

Bana kalırsa bütçe var ise dediğim gibi ilk başta önerdiklerimden seçebilirsiniz ama 300 TL cebimde kalsın diyorsanız performansı gayet yeterli olur.
Hocam bu

SE-214-XT​

ARgb ya hani anakart a320 rgb girişi yok, bu rgb kablosunu takmasak yinede de yanar mı ışıkları

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,148
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Hoc

Hocam bu

SE-214-XT​

ARgb ya hani anakart a320 rgb girişi yok, bu rgb kablosunu takmasak yinede de yanar mı ışıkları
Hocam net bir bilgim yok sizi de yanıltmak istemem biraz bekleyin cevap gelmez ise yeni konu açın yardım eden olur elbet.

Eğer gelbura sitesinden alacaksanız ürün ile ilgili soru sorabilirsiniz hocam anakartınızın modelini yazıp şey dersiniz mesela şu anakarta sahibim bu ürünü almayı düşünüyorum RGB çalışır mı diye.

ysuflix

80+ Gold
Top Bottom