Neler Yeni

32 Günde bu oyunlardan hangisini rahat bitirebilirim? Siz ne önerirsiniz?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
32 günlük süre içerisinde, günde ortalama 3 saat oynayarak aşağıdaki oyunlardan hangisini rahatça bitiririm, siz hangisini bitirmemi önerirsiniz?
Sadece bir oyun hakkım var ama Metro ya da Tomb Raider gibi serilerden bir oyun değil, tüm seriyi oynayacağım. Yani seri olan oyunları birmiş gibi düşünün.

Batman: The Telltale Series - 9 saat
Batman: The Enemy Within - 10 saat
Dead Space 2 - 11.5 saat
Metro: (Last Light ve Exodus) - 13.5 saat ve 23 saat
Wolfenstein: The New Order - 15.5 saat
Mafia II - 16 saat
STAR WARS Jedi: Fallen Order - 21.5 saat
Tomb Raider (Rise ve Shadow) - 21.5 saat ve 28.5 saat
Batman: Arkham Knight - 31 saat
Watch Dogs: The Collection - 33.5 saat ve 31 saat
BioShock: The Collection - 44.5 saat
Assassin's Creed Origins - 52 saat
Cyberpunk 2077 - 59.5 saat
Red Dead Redemption - 80 saat
The Witcher 3: Wild Hunt - 103 saat

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Eren Akgül
Witcher 3 sadece ana hikayesini oynayarak 40 saatte bitirebilirsiniz
Onun dışında diğer oyunlara yani rdr cyberpunk gibi oyunlara zamanınız yetmeyecektir
Benim önerim mafia 1 ve 2 olacaktır
Eğer alabilirseniz god of war da tabii ki önerimdir

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
painkiller - ağrı kesici - ızdırap dindirici
Bu saatler nerden böyle oyunları full mu bitircen
Galiba tüm yan ve ana görevlerin toplam saatini araştırmış netten. Çoğu oyunun çoğu yan görevini yapmayacaksın bile emin ol. O yüzden araştırırken ana görev sürelerine bakarak karar ver bence.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,705
İsim
SANANE
witcher 3 sarar

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
32 günlük süre içerisinde, günde ortalama 3 saat oynayarak aşağıdaki oyunlardan hangisini rahatça bitiririm, siz hangisini bitirmemi önerirsiniz?
Sadece bir oyun hakkım var ama Metro ya da Tomb Raider gibi serilerden bir oyun değil, tüm seriyi oynayacağım. Yani seri olan oyunları birmiş gibi düşünün.

Batman: The Telltale Series - 9 saat
Batman: The Enemy Within - 10 saat
Dead Space 2 - 11.5 saat
Metro: (Last Light ve Exodus) - 13.5 saat ve 23 saat
Wolfenstein: The New Order - 15.5 saat
Mafia II - 16 saat
STAR WARS Jedi: Fallen Order - 21.5 saat
Tomb Raider (Rise ve Shadow) - 21.5 saat ve 28.5 saat
Batman: Arkham Knight - 31 saat
Watch Dogs: The Collection - 33.5 saat ve 31 saat
BioShock: The Collection - 44.5 saat
Assassin's Creed Origins - 52 saat
Cyberpunk 2077 - 59.5 saat
Red Dead Redemption - 80 saat
The Witcher 3: Wild Hunt - 103 saat
Tek oyun oynayacaksan kesin olarak son yazdığın dört oyundan birini oynamanı öneririm.

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Emre
Bitirebilirmisin bilmem ama rdr varken diğerlerine bakmadım

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Galiba tüm yan ve ana görevlerin toplam saatini araştırmış netten. Çoğu oyunun çoğu yan görevini yapmayacaksın bile emin ol. O yüzden araştırırken ana görev sürelerine bakarak karar ver bence.
Ben hikayeli oyunlarda yan görevleri bitirmeden oyunu bırakmıyorum, öyle bir huyum var :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Witcher 3 sadece ana hikayesini oynayarak 40 saatte bitirebilirsiniz
Onun dışında diğer oyunlara yani rdr cyberpunk gibi oyunlara zamanınız yetmeyecektir
Benim önerim mafia 1 ve 2 olacaktır
Eğer alabilirseniz god of war da tabii ki önerimdir
Benim de içime Witcher 3 doğuyor. 5 kere başlayıp, 2 saat oynayıp, zaman ayıramadığım için salmıştım oyunu. Steam'deki oynama sürem hep aynı yerlerde geçti. Yeni bir oyun almayacağım.

Siz hangi oyunu önerirsiniz?

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Adem Furkan ATA
Ben hikayeli oyunlarda yan görevleri bitirmeden oyunu bırakmıyorum, öyle bir huyum var :D.

Benim de içime Witcher 3 doğuyor. 5 kere başlayıp, 2 saat oynayıp, zaman ayıramadığım için salmıştım oyunu. Steam'deki oynama sürem hep aynı yerlerde geçti. Yeni bir oyun almayacağım.

Siz hangi oyunu önerirsiniz?
Eğer öyle ise sadece Witcher 3 veya sadece Red Dead Redemtion oynasan yeterli. Emin ol oynadığına pişman olmayacağın oyunlar.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Eğer öyle ise sadece Witcher 3 veya sadece Red Dead Redemtion oynasan yeterli. Emin ol oynadığına pişman olmayacağın oyunlar.
Ben de şu RDR 2'nin hikayesini çok oynamak istiyorum. Online'da 20 saatim var ama hikayesine henüz başlamaya fırsatım olmadı. 32 günde, günde 3 saat oynayarak bitmez gibime geliyor.

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Adem Furkan ATA
Ben de şu RDR 2'nin hikayesini çok oynamak istiyorum. Online'da 20 saatim var ama hikayesine henüz başlamaya fırsatım olmadı. 32 günde, günde 3 saat oynayarak bitmez gibime geliyor.
Bitirebilirsin bence ama biraz oynayış tarzına da bağlı ben hikayeyi koparmak istemiyordum ve zaten günde 1 saat oynuyordum dolayısıyla ana hikayenin arasına ara görev sokmadan azar azar bir ay gibi bir sürede bitirdim sen önce hikayeyi bitirip sonra ara görevleri oynarım dersen bitirirsin ama eğer her görevden sonra biraz gezinirim biraz ara görev yaparım biraz daha gezinirim sonra hikayeye dönerim tarzı bir oynayışa sahipsen bu listede son 5 oyunu direk atlaman gerekiyor çünkü bu tarz bi oynayışta açık dünyasında kayboluyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
painkiller - ağrı kesici - ızdırap dindirici
Ya ben de çok seviyorum da çoğu zaman tekrara düşüyor o beni deli ediyor. “Şu herifi üç saat önce kesmemiş miydim ya” dedirtince salıyorum bazen:)

Ben de şu RDR 2'nin hikayesini çok oynamak istiyorum.
Baya güzel. Mutlaka oyna

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Bitirebilirsin bence ama biraz oynayış tarzına da bağlı ben hikayeyi koparmak istemiyordum ve zaten günde 1 saat oynuyordum dolayısıyla ana hikayenin arasına ara görev sokmadan azar azar bir ay gibi bir sürede bitirdim sen önce hikayeyi bitirip sonra ara görevleri oynarım dersen bitirirsin ama eğer her görevden sonra biraz gezinirim biraz ara görev yaparım biraz daha gezinirim sonra hikayeye dönerim tarzı bir oynayışa sahipsen bu listede son 5 oyunu direk atlaman gerekiyor çünkü bu tarz bi oynayışta açık dünyasında kayboluyorsun.
Tam olarak sonda anlattığın türde bir oyuncuyum. O zaman daha çok Metro, Tomb Raider, Batman Arkham falan bakacağım.

Ya ben de çok seviyorum da çoğu zaman tekrara düşüyor o beni deli ediyor. “Şu herifi üç saat önce kesmemiş miydim ya” dedirtince salıyorum bazen:)

Baya güzel. Mutlaka oyna
Yukarıdaki arkadaşın anlattığı gibi, 32 güne sıkıştırmak istemiyorum RDR 2, Cyberpunk gibi büyük oyunları.

Top Bottom