Neler Yeni

32 Günde bu oyunlardan hangisini rahat bitirebilirim? Siz ne önerirsiniz?

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Adem Furkan ATA
Tam olarak sonda anlattığın türde bir oyuncuyum. O zaman daha çok Metro, Tomb Raider, Batman Arkham falan bakacağım.
Evet o tarz oyunlar bu sürede daha iyi olacaktır senin için. Bu tarz oynuyordum eskiden sınav senesine yaklaşana kadar ve en basit oyun bile yüzlerce saati geçiyordu GTA VC ilk bitirdiğim oyun olmuştu 7-8 yıl önce ve oyunu 150 saatte bitirmiştim :). Daha çizgisel oyunlar oynadıkça daha hızlı bitiriyorsun. Mafia ve batman serileri çok güzel seriler Tomb Raider da öyle bu tarz oyunlara başlarsın son günlere kadar bitirebildiğini bitirirsin bu şekilde kendine göre ayarlayabilirsin ve oyun çok uzun yarıda kalmasın diye kendini zorlamak zorunda kalmazsın. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi oyunlar:giggle:

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Evet o tarz oyunlar bu sürede daha iyi olacaktır senin için. Bu tarz oynuyordum eskiden sınav senesine yaklaşana kadar ve en basit oyun bile yüzlerce saati geçiyordu GTA VC ilk bitirdiğim oyun olmuştu 7-8 yıl önce ve oyunu 150 saatte bitirmiştim :). Daha çizgisel oyunlar oynadıkça daha hızlı bitiriyorsun. Mafia ve batman serileri çok güzel seriler Tomb Raider da öyle bu tarz oyunlara başlarsın son günlere kadar bitirebildiğini bitirirsin bu şekilde kendine göre ayarlayabilirsin ve oyun çok uzun yarıda kalmasın diye kendini zorlamak zorunda kalmazsın. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi oyunlar:giggle:
Tam olarak benim düşüncelerimi aktarmışsınız. Sizin de böyle düşünüp yorum yapmanız çok yardımcı oldu, teşekkürler.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,454
İsim
MehmedVII
32 günlük süre içerisinde, günde ortalama 3 saat oynayarak aşağıdaki oyunlardan hangisini rahatça bitiririm, siz hangisini bitirmemi önerirsiniz?
Sadece bir oyun hakkım var ama Metro ya da Tomb Raider gibi serilerden bir oyun değil, tüm seriyi oynayacağım. Yani seri olan oyunları birmiş gibi düşünün.

Batman: The Telltale Series - 9 saat
Batman: The Enemy Within - 10 saat
Dead Space 2 - 11.5 saat
Metro: (Last Light ve Exodus) - 13.5 saat ve 23 saat
Wolfenstein: The New Order - 15.5 saat
Mafia II - 16 saat
STAR WARS Jedi: Fallen Order - 21.5 saat
Tomb Raider (Rise ve Shadow) - 21.5 saat ve 28.5 saat
Batman: Arkham Knight - 31 saat
Watch Dogs: The Collection - 33.5 saat ve 31 saat
BioShock: The Collection - 44.5 saat
Assassin's Creed Origins - 52 saat