Neler Yeni

İki masadan hangisi sizce ?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
180x90 olan daha sağlam duruyor ama aralarında fiyat farkı fazla gibi

tiger1

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
180x90 olan daha sağlam duruyor ama aralarında fiyat farkı fazla gibi
Hocam 160 olanı bir arkadaş almış , alınır güzel diyor. Sallantı olmuyormuş. Ama 180 olan ilk bakışta daha sağlam izlenimi veriyor tabi. Fiyat farkı da çok ama yani ne yapsam sizce ?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Ben masa olarak ikea alex ayak üstünede ikea dan kestirdiğim tezgahı kullanıyorum memnunum ama tezgah kısmını farklı yerde kestirilipte kullanılabilir ikea alexte ikinci elde var hrlde

beyaz olan alınırsa ortasına ayak eklemek gerekir yoksa masa bombelenir
Mesaj otomatik birleştirildi:

17263967462254990103640145736921.jpg

ben bunu kullaniyorum tavsiyem böyle bir ćekmece üstü e kalın bir ahşap kestirin ve kullanın yanlara yine 2 tane ayak takabilirsiniz 2 uçta çekmece olunca daha sağlam oluyor tabi

https://shbd.io/s/FsjE4VeK bunlarda saglam die biliyorum taksit lazım degilse 2. elden saglam birşeyler bulabilirsiniz belki

Son düzenleme:

tiger1

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben masa olarak ikea alex ayak üstünede ikea dan kestirdiğim tezgahı kullanıyorum memnunum ama tezgah kısmını farklı yerde kestirilipte kullanılabilir ikea alexte ikinci elde var hrlde

beyaz olan alınırsa ortasına ayak eklemek gerekir yoksa masa bombelenir

Alıntıyı görüntüle
ben bunu kullaniyorum tavsiyem böyle bir ćekmece üstü e kalın bir ahşap kestirin ve kullanın yanlara yine 2 tane ayak takabilirsiniz 2 uçta çekmece olunca daha sağlam oluyor tabi
Hocam 2.el düşünmüyorum fakat şeye takıldı kafam. Beyaz olanı alırsan masa bombelenir dediniz. Emin misiniz çünkü ona göre vazgeçecem ondan ?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Hocam 2.el düşünmüyorum fakat şeye takıldı kafam. Beyaz olanı alırsan masa bombelenir dediniz. Emin misiniz çünkü ona göre vazgeçecem ondan ?
Kullanmadan bilmek zor ama ortasında destek olmayınca genelde monitörler fln ortaya yakın olduğu için sıkıntı olabiliyor. bence forumda sadece masa önerisi istediğiniz bi konu açıp oradaki önerileride dikkate alarak bi karar vermelisiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,806
Üyeler
155,480
Son üye
ErenCT7
Top Bottom