Neler Yeni

339 tl G203 alınır mı

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
alınır

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,531
İsim
Murat Orhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,531
İsim
Murat Orhan

Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden?
Çok övülüyor
150 IPS 15 20g civarında bir sensöre sahip ayrıca boyuna rağmen 85 gram bi ağırlığı var mantıksız kısacası.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan

150 IPS 15 20g civarında bir sensöre sahip ayrıca boyuna rağmen 85 gram bi ağırlığı var mantıksız kısacası.
sana göre o ben keyifle kullanıyorum 350 TL ye aldığın bir mouse dan ne bekliyorsun ? ben rahatlık bekliyorum o konuda da ele bu kadar oturan farklı bir mouse görmedim

Peki g402 den g203 e geçersem çok bişey fark eder mi
g402 kullanmadım ama bu mouse dan memnunum

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
339 TL'ye g203 alacagina 2 tane xotran 1 tanede hatay usulu tavuk durum al

sana göre o ben keyifle kullanıyorum 350 TL ye aldığın bir mouse dan ne bekliyorsun ? ben rahatlık bekliyorum o konuda da ele bu kadar oturan farklı bir mouse görmedim

140 TL'ye daha iyisi varken niye 340 verip daha kotusunu alayim? Ha birde g203 en kotu shape'e sahip mouselardan birisi. Egg Shape cogu oyuncunun eline uymayan genellikle rahatsiz edici bir shape. Bazi mouselarda egg-shape etkisi o kadarda fark edilmiyor ama G203/G102'de bildigin bas parmagimi koyacak yer bulamiyorum. Ki benimde 1 sene bilek agrilarima sebep olan mousedur kendisi. Sonunda cift tiklamaya basladigindan degistirme bahanesiyle degistirdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,531
İsim
Murat Orhan

O oturuyorsa bunlar da oturuyor hocam ne alakası var. Ergonomi deniyor ona. Sana göre o falan değil 350 TLnin daha altına bile daha iyi sensörler bulunuyorsa ben de 350TLlik mouse'dan da en azından onu bekliyorum 150 Liralık mouse'daki sensörden bile kötü bir sensör kullanmasını değil umarım anlamışsındır.

Hatta bütçen varken M300S al.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
339 TL'ye g203 alacagina 2 tane xotran 1 tanede hatay usulu tavuk durum al

140 TL'ye daha iyisi varken niye 340 verip daha kotusunu alayim? Ha birde g203 en kotu shape'e sahip mouselardan birisi. Egg Shape cogu oyuncunun eline uymayan genellikle rahatsiz edici bir shape. Bazi mouselarda egg-shape etkisi o kadarda fark edilmiyor ama G203/G102'de bildigin bas parmagimi koyacak yer bulamiyorum. Ki benimde 1 sene bilek agrilarima sebep olan mousedur kendisi. Sonunda cift tiklamaya basladigindan degistirme bahanesiyle degistirdim.
O oturuyorsa bunlar da oturuyor hocam ne alakası var. Ergonomi deniyor ona. Sana göre o falan değil 350 TLnin daha altına bile daha iyi sensörler bulunuyorsa ben de 350TLlik mouse'dan da en azından onu bekliyorum 150 Liralık mouse'daki sensörden bile kötü bir sensör kullanmasını değil umarım anlamışsındır.

Hatta bütçen varken M300S al.

neye göre daha iyisi oluyor 140 TL ye ? her şey sensörse 140 TL ye al o mouse un ömrü ne kadar ? ne kadar kaliteli parça kalitesi ? logitech ufak sorunlarda bile %90 sıfını yolluyor 140 TL ye aldığın mouse u uzun kullanımda sunabilecek mi dpi değeri istediğin gibi rahat bir şekilde ayarlanabiliyor mu yada renkleri vs ? her şeyi geçtim parça kalitesi ne kadar olacak 140 TL lik üründe. mouse sensörden ibaret değil siz 140 TL lik kullanın lafım yok herkesin kendi bileceği iş ben 350 tl param varken 140 TL lik almam g102 alırım benim tercihim arkadaşta sormuş alınır mı diye kendi fikrimi belirttim.. 140 TL lik mouse da umarım uzun bir süre kullanırsınız. 1 2 dolarlık mouse.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
neye göre daha iyisi oluyor 140 TL ye ? her şey sensörse 140 TL ye al o mouse un ömrü ne kadar ? ne kadar kaliteli parça kalitesi ? logitech ufak sorunlarda bile %90 sıfını yolluyor 140 TL ye aldığın mouse u uzun kullanımda sunabilecek mi dpi değeri istediğin gibi rahat bir şekilde ayarlanabiliyor mu yada renkleri vs ? her şeyi geçtim parça kalitesi ne kadar olacak 140 TL lik üründe. mouse sensörden ibaret değil siz 140 TL lik kullanın lafım yok herkesin kendi bileceği iş ben 350 TL param varken 140 TL lik almam g102 alırım benim tercihim arkadaşta sormuş alınır mı diye kendi fikrimi belirttim.. 140 TL lik mouse da umarım uzun bir süre kullanırsınız. 1 2 dolarlık mouse.
E M300S alir? Konu Xotranin fiyati degil G102/203'e her turlu daha iyi alternatifler olmasi.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1.5-2 yıl kadar kullandım çift tıklama sorunu çıktı. Garantiden yenisi geldi sattım. Şu an aktif arkadaşım kullanıyor onda da benzer sorunlar oldu ona da geçen ay garantiden yenisini gönderdiler. Her ne kadar bir sorun olma durumunda yenisini gönderseler de uzun kullanımda bozulma ihtimali var. Şu anki piyasadaki alternatiflerini bilmiyorum o konuda yorum yapamam ama illa ki daha iyisi vardır. Uzun kullanımda şu anki fiyatını da göz önüne alırsak önermiyorum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,894
İsim
uwu
neye göre daha iyisi oluyor 140 TL ye ? her şey sensörse 140 TL ye al o mouse un ömrü ne kadar ? ne kadar kaliteli parça kalitesi ? logitech ufak sorunlarda bile %90 sıfını yolluyor 140 TL ye aldığın mouse u uzun kullanımda sunabilecek mi dpi değeri istediğin gibi rahat bir şekilde ayarlanabiliyor mu yada renkleri vs ? her şeyi geçtim parça kalitesi ne kadar olacak 140 TL lik üründe. mouse sensörden ibaret değil siz 140 TL lik kullanın lafım yok herkesin kendi bileceği iş ben 350 TL param varken 140 TL lik almam g102 alırım benim tercihim arkadaşta sormuş alınır mı diye kendi fikrimi belirttim.. 140 TL lik mouse da umarım uzun bir süre kullanırsınız. 1 2 dolarlık mouse.
O 140 liraliktan olan mausuda kullandım steelseries rival 3 ude malzeme kalitesi biraz daha iyiydi ama özellikle ayarlama kısmı çok daha şık ti bnce arada ki fiyata asla deymez

Top Bottom