Neler Yeni

35 bin tl ye kadar laptop önerisi

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kerim saman
Valla bilemiyorum hocam ama cidden umutlanmıştım bunun için bu kadar olacağını düşünmüyordum cidden yordu beni iade kabul ederlerse hiç beklemiycem zaten
Geçmiş olsun hocam ne diyim ben de düşünüyordum almayı. @$ilent hocam sen ne düşünüyorsun.

$ilent

80+ Titanium
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
2
Hayır hocam kullanamıyorum bildiğiniz laptopu windows 10 dan dolayı touchpad çalışmıyordu win 11 kurdum kulaklığımı algılayıp mikrofonumu algımadı ne yaparsam yapayım o da olmadı tonla driver attım sonra dedim ki bari valo gireyim ona da win 11 de sıkıntı varmış biosdan düzelttim ben düzelttikçe aynı sorun hep çıktı yani laptop bi işime yaramadı iade oluşturdum iade edeceğim hocam 2 gündür bu kadar yorulmadım bir laptop yüzünden

Size sıkıntılı bir ürün denk gelmiş olabilir.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

$ilent

80+ Titanium
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
2
Bu modelde ısınma sorunu olduğunu duymuştum

O modelde her şey sorun :D. 120W gibi komik bir değere sahip adaptörü ile 45W ekran kartı ve muhtemelen 25-30W anca verebildiği işlemci. Çok iyi olmayan ekran ve kasa, rezil soğutma.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
O modelde her şey sorun :D. 120W gibi komik bir değere sahip adaptörü ile 45W ekran kartı ve muhtemelen 25-30W anca verebildiği işlemci. Çok iyi olmayan ekran ve kasa, rezil soğutma.
Maalesef

Hocam çok mu ciddi bu sorun yoksa kabul edilebilir seviyede mi? Bir bilginiz var mı?
Hocam yani bu kadar yaygın bir bilgi ise tecrübe etmeye gerek yok. Ben başka model tercih ederdim.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
923
İsim
Ali
Yeni nesil işlemcisi ve amazon kalitesinden dolayı ben bundan sipariş geçiyorum.

Fırsat: HP Victus Gaming Dizüstü Bilgisayar, 16,1 inç 144 Hz FHD IPS, Intel Core i5-13500H, 16GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 4060 DLSS 3, 512 GB SSD, FreeDos, 7P645EA https://amzn.eu/d/3b2BSBT

Top Bottom