Neler Yeni

350.000-400.000 TL araba önerisi

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
hocam satarken jetta veya focus gibi modellere göre satması daha kolay olur mu? çünkü aldıktıktan sonra 1 sene sonra satma gibi bir durum olabilir de.
Piyasadaki en hızlı satılan araçlardan biridir. ww ye nazaran daha hızlı gider. Mekanik ve kaporta masrafı en uygun araçlardan biridir. Bagaj hacmi ve az yakması sebebi ile piyasada çok ilgi görüyor. @Denizgezen daha iyi bilir.

B A T U H A N

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
O fiyat bandında Clio yerine Fluence bakabilirsiniz.
En az yakan araçlardan birisidir kendisi, 1,5dci motoruyla harika yürüyor araç.
Mümkünse icon paket almaya çalışın.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,143
İsim
.
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda 4 kişilik aile için araba almayı düşünüyoruz. Bütçemiz 350.000 ile 400.000 arasında. Aradığımız genel özellikler: Otomatik olması, benzin veya dizel, sedan veya hatcback olması. Aklımızda 3 model var bunlar: VW Jetta, Renault Clio, Ford Focus. Şuan Ford Focus ve Clio'ya daha yakınız sizce hangisini tercih etmeliyiz? Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Alın bunu kafanız rahat olsun sıfır araba sıfır arabadır.

xTURANN

80+ Silver

B A T U H A N

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Şahsi görüşüm, arabalardan pek fazla anlamam ama ford nerdee, egea nerde. Ford focus almaları daha mantıklı gibi şu araca göre.
Marka olarak bakmayın muhtemelen alacakları ford 2015 üstü olmaz ve yol tutuşunun ve kasa dayanıklığının dışında çok artı yönünün olduğunu sanmıyorum

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Ford focus veya Toyota Corolla bakabilirsiniz

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2

B A T U H A N

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
1.4 atmosferik modeli gitmiyor diye biliyorum.
1.6 Multijet2 olsa kesinlikle alınabilir.
1,6Mjet çok iyi gidiyor, 320nm tork'a sahip diye biliyorum zaten.
1,4 Fire ise aile aracı ise yeter muhtemelen, yokuşlarda biraz takılabilir.

egebaranakk0

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda 4 kişilik aile için araba almayı düşünüyoruz. Bütçemiz 350.000 ile 400.000 arasında. Aradığımız genel özellikler: Otomatik olması, benzin veya dizel, sedan veya hatcback olması. Aklımızda 3 model var bunlar: VW Jetta, Renault Clio, Ford Focus. Şuan Ford Focus ve Clio'ya daha yakınız sizce hangisini tercih etmeliyiz? Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Bizde 2006 model audi a4 var tam aile arabası ankara valisinden aldik adami zarla zorla ikna etmistik galericiyim sana iyibi fiyata birakirim ilan:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-turkiye-de-tek-a4-2.0-dizel-1034278237/detay

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam satarken jetta veya focus gibi modellere göre satması daha kolay olur mu? çünkü aldıktıktan sonra 1 sene sonra satma gibi bir durum olabilir de.
Hepsinden daha hızlı satılır. Şirketlerin egeadan sonra tercih ettiği arabadır kendisi
Müşterimiz olan bir firma 2018 de egea veya fluence alacaktı. (15 tane) 301 önerdik çünkü onlar için daha mantıklıydı. Bagaj olarak daha büyük , performans açısından egeadan daha iyi ve masraf açısından sıfır olduğu için daha sorunsuz olacaktı. Şuan arabalar ortalama 250 bin km civarı ve hiç birinde ağır bir masraf çıkmadı. 180 binde triger değiştirdik (zincirli misali uzun ömürlü) ve normal periyodik bakımlar. Normal ön takım maliyetleri vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1.6 Dizel Active paket 308 ( boş bir araba)
Aklınızda da bulunan 1.6 dizel focus
2021 22 model 301 (geneli feel paket)
2013 -15 arası octavia( jettanın skoda versiyonu) kilometreleri genelde yüksek tabii temizi bulunur.
Ve corolla (1.4 d4d az yakar )
Ben olsam temiz octavia bulursam ona yönelirdim. Bulamazsam corolla , focus arası gidip gelirdim. Kararsız kalabilirsiniz . Bence aklınızda olan araçları bir kiralayıp veya tanıdıkta eşte dostta varsa deneyimleyip karar vermenizi öneririm

Son düzenleme:

Hermitus

80+ Bronze
Hepsinden daha hızlı satılır. Şirketlerin egeadan sonra tercih ettiği arabadır kendisi
Müşterimiz olan bir firma 2018 de egea veya fluence alacaktı. (15 tane) 301 önerdik çünkü onlar için daha mantıklıydı. Bagaj olarak daha büyük , performans açısından egeadan daha iyi ve masraf açısından sıfır olduğu için daha sorunsuz olacaktı. Şuan arabalar ortalama 250 bin km civarı ve hiç birinde ağır bir masraf çıkmadı. 180 binde triger değiştirdik (zincirli misali uzun ömürlü) ve normal periyodik bakımlar. Normal ön takım maliyetleri vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1.6 Dizel Active paket 308 ( boş bir araba)
Aklınızda da bulunan 1.6 dizel focus
2021 22 model 301 (geneli feel paket)
2013 -15 arası octavia( jettanın skoda versiyonu) kilometreleri genelde yüksek tabii temizi bulunur.
Ve corolla (1.4 d4d az yakar )
Ben olsam temiz octavia bulursam ona yönelirdim. Bulamazsam corolla , focus arası gidip gelirdim. Kararsız kalabilirsiniz . Bence aklınızda olan araçları bir kiralayıp veya tanıdıkta eşte dostta varsa deneyimleyip karar vermenizi öneririm
hocam bu arada 1 sene sonra satma durumu olabilir onu da göze almak gerekirse egea veya 301 gibi modeller daha mantıklı gibi. bu arada gördüğüm kadarıyla egeaların hp ve tork değerleri genel olarak 301'lerden daha iyi gibi performans olarak 301 nasıl daha iyi oluyor?

Top Bottom