Neler Yeni

Çözüldü✓ 350 TL Mekanik klavye önerisi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Necati Genç
Kendim kullanıyorum önermiyorum. Tutukluluk sorunu var.
Aynen ogre ve saber modelinde oluyomuş calypso modeli kronik olmayan tek modeliymiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende kendim kullanıyorum 3 ay fln oldu bende sorun olmadı
Çoğu kişinin 100 kişiden 90ı şikayetçi tuş basmama vs tuş takılma gibi kronik sıkıntıları olduğunu söylüyorlar biraz şans işi be kanka ben o yüzden şanssız olduğum için calypso modeline bakıyorum birazda aralarında düzgün olan tek model calypso modeliymiş

Reddragon K568 RGB DARK AVENGER al geç hocam.

Kullanıyor musun şu an nasıl switchleri ne marka vs bilgilendirir misin

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
350 TL bütçem var üzerine ekleme yapamıyorum önerebileceğiniz mekanik klavye var mı ilk defa mekanik klavye kullanacağım o yüzden fps tarzı lol tarzı oyunlar oynuyorum hangi switch rengi önerirsiniz ses takıntım yok ama mekanik klavyede aradığım özellikler rgb birçok farklı animasyonu,cherry mxten sonra iyi menteşeli olan outemu switch markalı,piyasada adını duyurmuş f/p bir marka,numpadli veya numpadsiz(tkl) olabilir.

Önerdiğiniz mekanik klavye var mı?
Reddeagonun tkl modeli isini gorur

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
Aynen ogre ve saber modelinde oluyomuş calypso modeli kronik olmayan tek modeliymiş

Çoğu kişinin 100 kişiden 90ı şikayetçi tuş basmama vs tuş takılma gibi kronik sıkıntıları olduğunu söylüyorlar biraz şans işi be kanka ben o yüzden şanssız olduğum için calypso modeline bakıyorum birazda aralarında düzgün olan tek model calypso modeliymiş

Kullanıyor musun şu an nasıl switchleri ne marka vs bilgilendirir misin
doğru diyosun hocam abimde de warlock var enter tuşuna basınca geri gelmiyor :D
bende şans yanaydı diyelim sorunsuz geldi :)

vVenom74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tineko1479
rampage kb-r210 favory kendim kullanıyorum gayet memnun kaldım tavsiye ederim şuan ki fiyatı 380 TL

Top Bottom