Neler Yeni

3500 TL APU Sistem Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emin Cin
Merhaba beyler öncelikle rica ediyorum apu yu kötüleyecekler hiç yazmasın benim sistem toplama amacım bluestackstan oynamak istediğim oyunumu yüksek fps de güzel bir şekilde oynatmak tabi her oyunu da açsın isterim. Öte yandan 2.el ekran kartlı sistem de düşündüm fakat 2.ele pek güvenmek istemiyorum. Olursa ilerde stoklar düzelirse sistemime Bi ekran kartı takarım İşlemciyi de yormaz şimdi sizden ricam güzel bir apu sistem oluşturmama yardımcı olmanızdır. "3.500₺ ye kadar bütçe ayırabiliyorum sistem için" ayrıca sisteme uygun monitör ne olmalı 75 hz 1 ms mi 144 hz mi herkesin fikri yorumu çok değerli olacaktır bu işten daha iyi anladığını düşündüğünüz arkadaşları konuya etiketleyebilirsiniz..

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Monitörü alabilirseniz 144hz öneririm. APU için ne kadar sağlıklı bilemem ama ileriye dönük için oldukça mantıklı.

demirspor

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,784
İsim
.
Merhaba beyler öncelikle rica ediyorum apu yu kötüleyecekler hiç yazmasın benim sistem toplama amacım bluestackstan oynamak istediğim oyunumu yüksek fps de güzel bir şekilde oynatmak tabi her oyunu da açsın isterim. Öte yandan 2.el ekran kartlı sistem de düşündüm fakat 2.ele pek güvenmek istemiyorum. Olursa ilerde stoklar düzelirse sistemime Bi ekran kartı takarım İşlemciyi de yormaz şimdi sizden ricam güzel bir apu sistem oluşturmama yardımcı olmanızdır. "3.500₺ ye kadar bütçe ayırabiliyorum sistem için" ayrıca sisteme uygun monitör ne olmalı 75 hz 1 ms mi 144 hz mi herkesin fikri yorumu çok değerli olacaktır bu işten daha iyi anladığını düşündüğünüz arkadaşları konuya etiketleyebilirsiniz..
Ram 2x8 yapın.
Anakart a520 kalabilir yinede önünüzü düşünürseniz b550 yapın.

SSD iptal edip şunlardan birini alın:

Freeak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Umut
ryzen 3 3200g kullanıyorum oc ayarlarını yaptım gayet iyi render performansı var ancak ileride bir ekran kartı takacaksanız r5 2400g gibi işlemcileri tercih edebilirsiniz mutlaka 8x2 16gb ram kullanın bunların mhzsi önemli en aşşığı 3000mhz olmasına özen gösterin anakart olarak seçim size kalmış ben gigabyte b450m kullanıyorum sistemimde ki her şey şu an full oc olarak çalışmakta 2.el toplamıştım 2k gibi bir fiyata makul bir fiyat ama ekran kartı alacaksanız anakartı vs ileriye dönük olması amacıyla güncel bir anakart seçin ve (m2yide değerlendirin)

Top Bottom