Neler Yeni

3500 TL bütçe beyaz renkte, brown/red switch, %60 klavye öneriniz var mı?

JassasJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Ela Bosak
Akko baya kaliteli bir marka doğru. Banggood, aliexpress vs.de de bakmakta fayda var, en ucuzu amazonda diye linkini atmıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de yani bu klavyedeki keycapsler zaten inanılmaz kaliteli, ayrı almaya kalksanız 800 lira, bin lira yani
Klavyedekilere de baktım akko'nun kendi keycapleri. Bi ara 60 dolar falandı full set sanırım. Gene de keycap bakıyorum biraz özelliştirmek için güzel olur

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
Sorum başlıkta belirtildiği gibi %60 ya da %65 klavye arıyorum 3.5k'ya kadar çıkabilirim beyaz renkte ve brown/red switch klavye öneriniz var mı? Klavyenin ingilizce ya da türkçe olması fark etmez.
kendi klavyeni yap daha iyi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
3.5k'yı geçmeyecekse ve kaliteli kasa, keycap, switch atabiliceksen neden denemeyim?
sanırım o civarlarda tutuyor hocam burak şoltun bi videosu vardı bu konu ile alakalı çok güzel bi klavye yapmıştı bakabilirsiniz

JassasJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Ela Bosak
sanırım o civarlarda tutuyor hocam burak şoltun bi videosu vardı bu konu ile alakalı çok güzel bi klavye yapmıştı bakabilirsiniz
tamam hocam bakarım teşekkürler

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut

JassasJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Ela Bosak
rica ederim hocam eğer daha uyguna gelirse swithcleri lubelamanızı şiddetle tavsiye ederim çok kaliteli bi ses deneyimi oluyor
Akko'nun kendi mağazasında pre-lubed switchler vardı. Tabii elle lubelanmış kadar iyi olur mu bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,934
Üyeler
156,860
Son üye
iboshko
Top Bottom