Neler Yeni

350bin TL'ye araç önerisi

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Anıl Aykın
Arkadaşlar bir süre sonra almayı düşünüyoruz aracı. Hem sohbet hem de ne, nasıldır, biraz fikir edinmek amaçlı açtım bu konuyu. Sanayi'den uzak tutacak, benzin konusunda da fazla yakmasa iyi olacak bir aile aracı düşünüyoruz. Peder 1997 model Toyota Corolla'yı düşünüyor. Ben 350 bin yazdım ama altı daha iyi olur, üstü 1tl çıkmaz öyle diyeyim :D Önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Ensar Polat
Arkadaşlar bir süre sonra almayı düşünüyoruz aracı. Hem sohbet hem de ne, nasıldır, biraz fikir edinmek amaçlı açtım bu konuyu. Sanayi'den uzak tutacak, benzin konusunda da fazla yakmasa iyi olacak bir aile aracı düşünüyoruz. Peder 1997 model Toyota Corolla'yı düşünüyor. Ben 350 bin yazdım ama altı daha iyi olur, üstü 1tl çıkmaz öyle diyeyim :D Önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.
1.3 Linea

emre_ç

80+
temiz bir megan 1 1.6 16w 2000 model üstü hocam sağlam arabadır. aile kullanımına uygun

Hocam kasa tipi önemlimi
Bu fiyatta alinabilcek en temiz araçlar aklımda şuan hyundai getz ve chevrolet aveo var o yillara gore alinabilcek corolla ve civic te güzeldir

Top Bottom