Neler Yeni

Öneri 36.608₺ bütçe- Hp Victus 16-R1073NT mi, Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00HNTRv1 mi yoksa başka seçenek mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yiğit
Bütçe
36608
Son düzenleme:

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
Lenovo hayırlı olsun al geç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merak ettim yorumları
"hocam victusların tamamı thermal throttling yiyor. bende almayı düşünüyordum fakat araştırınca sıkıntılı oldugunu gordum."

"Hp de soğutma kötü olduğundan (bence) işlemci ve ekran kartının watt ı azaltılmış ve limitlendirildiğinden (Omen serisinde de var) HP almayın. Ne victus ne omen!"

"değmez derim o fiyata RTX 4070 çekersiniz victus önermem drop ve stutter konularını gördüm bile 20 günlük cihazda drop sorunu var."

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mithat Kurma
Instagram
Instagram.com/mithatkurma
"hocam victusların tamamı thermal throttling yiyor. bende almayı düşünüyordum fakat araştırınca sıkıntılı oldugunu gordum."

"Hp de soğutma kötü olduğundan (bence) işlemci ve ekran kartının watt ı azaltılmış ve limitlendirildiğinden (Omen serisinde de var) HP almayın. Ne victus ne omen!"

"değmez derim o fiyata RTX 4070 çekersiniz victus önermem drop ve stutter konularını gördüm bile 20 günlük cihazda drop sorunu var."
Neye karar kıldınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Arda Dağlı
reis bende senle aynı durumdayım ne aldın oyun ve ders için

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yiğit
ya ben bişe buldum ama çok anlamıyorum hocam sence bu nasıl

Bunu da önermişler. Ryzen işlemcili ve 140W ekran kartı. Lenovo'da 115W deniyor.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,642
İsim
Taylan Şimdi
Hocam ben de bu bütçede laptop arıyorum hatta attığınız videoyu izledim adaptör yetersiz gibi bir şey dedi video sahibi. Cinebench açınca laptop kapanıyormuş. Ne kadar sorun yaratır bu günlük kullanım ve gamingte bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,453
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom