Neler Yeni

360mm Sıvı Soğutuc ve Termal Macun

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Çağatay
Bütçe
3000
Arkadaşlar merhaba,

Kasamı gösterişli ışık şovu haline getirmiştim gözüme batan sıvı soğutma borusu kaldı sadece :) Linkteki sıvı soğutmayı almayı düşünüyorum. 5600x işlemcim 240mm sıvı soğutma ile yük altında 65 dereceyi geçmiyordu. CoolerMaster MasterGel Maker Nano termal macun ile kullanıyordum. Yine aynı termal macunu alsam mı daha iyisi var mı önerilerinizi bekliyorum.

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Mustafa Polat
Arkadaşlar merhaba,

Kasamı gösterişli ışık şovu haline getirmiştim gözüme batan sıvı soğutma borusu kaldı sadece :) Linkteki sıvı soğutmayı almayı düşünüyorum. 5600x işlemcim 240mm sıvı soğutma ile yük altında 65 dereceyi geçmiyordu. CoolerMaster MasterGel Maker Nano termal macun ile kullanıyordum. Yine aynı termal macunu alsam mı daha iyisi var mı önerilerinizi bekliyorum.
5600x'e 360mm sıvı soğutma almak istiyor musun cidden?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de renksiz boru gözüme battı ne demek ya :D?

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Çağatay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5600x'e 360mm sıvı soğutma almak istiyor musun cidden?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de renksiz boru gözüme battı ne demek ya :D?
Kasam pavyon gibi çünkü. Her parçada argb,rgb aydınlatma var boru öyle siyah ışıksız duruyordu beğenmedim :D 360mm takmak da görüntü için zaten kasanın üst kısmı 360mm radyatör destekliyor 240mm taktım emanet gibi duruyor estetik olarak beğenmedim.

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Mustafa Polat
Kasam pavyon gibi çünkü. Her parçada argb,rgb aydınlatma var boru öyle siyah ışıksız duruyordu beğenmedim :D 360mm takmak da görüntü için zaten kasanın üst kısmı 360mm radyatör destekliyor 240mm taktım emanet gibi duruyor estetik olarak beğenmedim.
Sıkıntı büyük o zaman, bayağı üzüldüm :/

Top Bottom