Neler Yeni

🔥İndirim 373mm gpu-173mm cpu destekli kasa 1450 36cm sıvı soğutma destekli 1500

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Hayriye
Kasalar bunlar bence her kesime bütçeye uygun kasalar var. Çoğunun videosu var zaten

Düz 500w güç kaynaklı

360mm sıvı soğutma destekleyen

500w güç kaynaklı şık (kendim kullandım

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ahmet
Teknobiyotikten bedava ürün olsa almazdım şahsen kurumsal kimliğinin arkasında esnaf kafasıyla yürütülen bir firma
Ben ve arkadaşlarım sistemlerimizi toplarken oradan çok fazla parça aldık neden böyle düşünüyorsunuz bozuk ürün gelince aide mi almıyorlar? Bizimkiler sağlamdı o yüzden pek yorum yapamıyorum ama bence güzel bir firma.

Arda_07

80+ Bronze
Ben ve arkadaşlarım sistemlerimizi toplarken oradan çok fazla parça aldık neden böyle düşünüyorsunuz bozuk ürün gelince aide mi almıyorlar? Bizimkiler sağlamdı o yüzden pek yorum yapamıyorum ama bence güzel bir firma.
sergiledikleri tavır pek hoşuma gitmedi açıkçası fakat ben de alışveriş yapıyorum sorun yaşamadım şu ana kadar

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Gökhan
iade ürün vs ve diğer olaylardan diye düşünüyorum. gördüğüm kadarıyla insanların teknobiyotiğe olan izlenimi itopya gibi hatta belki daha kötü bile olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ömer
Ürünleri yurtdışı ithalatçı garantili olarak satılıyor. Benim ekran kartım fransadan ithal ve lokal garantili olduğu için msi türkiye garantisi işlemiyor. Teknobiyotikde kabul etmiyor msi'ya yonlendiriyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca alma adımına kadar ithalatçı garantili olduğunu göremiyorsunuz aldıktan sonra görünüyor olması lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kısaca ürünleri tam anlamıyla kaçak ve arkasında durmuyorlar.

Son düzenleme:
Top Bottom