Neler Yeni

3k bandında 240mm sıvı soğutma önerisi

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
İşlemcisi 7600 olduğu için 240mm günü kurtaracak. Umarım mantıklı bir 240mm alır.
Hayırlı olsun diyelim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstte 240 demiş hocam.
Radyatörü öne alıp, öndeki 2 fanı üst panele alabilir. Uğraşmak istemiyorsa 240 alıp geçecek.
240mm gayet yeterliki en dandik 240mm bile rahat soğutur (render almadığı sürece) coller master master liquid alabilir bence

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emre
H100 modelinden uzak durun. Paleolitik çağdan kalma bir model elinizde kalır.
120 veya 240 soğutucu almanızı öneriyorum. Kule tipi soğutucuların gerisinde kalan veya aşağı yukarı aynı performansı veren bir parçaya fazladan para verilmesini mantıksız buluyorum. Özellikle pompa seslerinin yüksek olması ve radyatör arızası ihtimalleri var.
Görsele önem verdiğinizi söylediğiniz için bütçenizi çok aşmayacak bir ürün bırakıyorum. Bana göre sıvı soğutucu 360 mm den başlar.

Hocam rengini bilmem performans istiyorsan 360mm den aşağısını almayın.
Sonra forum, "işlemcim 240lık soğutucuyla neden 80 derece" diye konu açıyorlar.

Onu söyledim de illa 240 istiyor :D kendi kararı
Hocam 360 alacak ne kasa ne de durum var ayrıca kendimce yaptığım araştırma sonucu 240mm de yeterli gibi duruyordu. Eğer ki 3 fanı öne takarsam da bi fan elimde boşta kalıyor. O yüzden sizden 240mm bir öneri istedim.

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Tayfun Balım
Hocam 360 alacak ne kasa ne de durum var ayrıca kendimce yaptığım araştırma sonucu 240mm de yeterli gibi duruyordu. Eğer ki 3 fanı öne takarsam da bi fan elimde boşta kalıyor. O yüzden sizden 240mm bir öneri istedim.
Anlıyorum hocam bütçenizi zorluyorsa boşverin. Ben ileriye dönük olur diye 360 önermiştim. Sağlık olsun. Ama lütfen h100 almayın. Başka model alın. İyi forumlar.

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emre

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emre
Anlıyorum hocam bütçenizi zorluyorsa boşverin. Ben ileriye dönük olur diye 360 önermiştim. Sağlık olsun. Ama lütfen h100 almayın. Başka model alın. İyi forumlar.
Sizde sağolun hocam yardımcı oldunuz teşekkür ederim. 240mm arasında en cok önerdiği biz ml240 gibi peki bu soğutucuyla oyunlarda max grafiklerle kac dereceleri görebilirim bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Komik olan bi durum mu var aslanım adama söylemişim 240 destekliyorsa şu ürünü alabilirsin diye
Gülücük atmak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizde sağolun hocam yardımcı oldunuz teşekkür ederim. 240mm arasında en cok önerdiği biz ml240 gibi peki bu soğutucuyla oyunlarda max grafiklerle kac dereceleri görebilirim bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.
70 geçmez

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emre
@kaşmerli oguz @Silver Stone Hocam kusurabakmayın konuyu hortlatıyorum ama fiyat olarak ml240ın beni bir tık aştığını gördüm eğer ki bu attığım linkteki sıvı soğutmada iyi değilse mecburen fiyatı zorlayıp ml240 almaya çalışacağım. Yorumlarınızı paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

Optimum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Mustafa
@kaşmerli oguz @Silver Stone Hocam kusurabakmayın konuyu hortlatıyorum ama fiyat olarak ml240ın beni bir tık aştığını gördüm eğer ki bu attığım linkteki sıvı soğutmada iyi değilse mecburen fiyatı zorlayıp ml240 almaya çalışacağım. Yorumlarınızı paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

Soğutma performansı ve malzeme kalitesi olarak güzel soğutucudur, alabilirsin.

Top Bottom