Neler Yeni

Çözüldü✓ 3k Bütçe İle Masa Öneri̇leri̇ni̇zi̇ Bekli̇yorum

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bütçe
3000
MASA.JPG

Arkadaşlar fotoğraftaki tarzda masa arıyorum. Tabla ölçüleri minimum 150x70cm olmalı maksimumda 200x80cm olabilir.
Bilgisayar kasam ağır olduğu için masanın tabla kalınlığının mümkünse 1.8cm yerine 3 cm ve üzeri olmasını istiyorum.
Renk tercihim örnek fotoğraftaki gibi ahşap veya full siyah olabilir.
Eğer bulamazsam marangozda yaptıracağım fakat varsa önerilerinizi bekliyorum.
Ankara içi yaparım diyen varsa iletişime geçebiliriz.

Masanın üzerinde;
1 adet Monster Aryond A27 model 27 inç kavisli monitörünü kullanacağım. (Genişliği 60cm)
1 adet Gamepower Warcry kasasını kullanacağım. ( Düz 30 cm - Yan 40 cm)
Bu iki ürünümü masada rahatça kullanabilmem için minimum gerekli alan 150cm tabla genişliği gerektiriyor.
İlla altta bu kadar çekmece olacak diye bir durum söz konusu değil, kasayı koyabileceğim şekilde raflı da olabilir.
Metal ayaklı veya raflı masalarda önerebilirsiniz.

Şuan kullandığım bu masa tahta ayaklı olduğu için sallanıyor.
Eklemleri hiç sağlam değil. Bu yüzden Lütfen ahşap ayaklı masa önermeyin.

masa 2.JPG

DOLAR 18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
DOLAR 18
KNK eğer yakınında bi marangoz gibi bişe varsa git orda yaptır daha iyi istediğin gibi olur yani biraz daha sabret para biriktir 1 2 ay beklersin bir şey olmaz bence

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
KNK eğer yakınında bi marangoz gibi bişe varsa git orda yaptır daha iyi istediğin gibi olur yani biraz daha sabret para biriktir 1 2 ay beklersin bir şey olmaz bence
hocam hazır bulamazsam zaten yaptıracağım. bulursam direk alırım niye uğraşayım o yüzden öneri istedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
kuzey salgın
hocam ikeanın tablasının kalınlığı 3cm olması sizi aldatmasın içi bundan ibaret
1667388700294.png
1667388862478.png

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

metehan44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mede
Böyle düşünüp kasayı koymak için sehpa yaptırmak istedim. Herife tüm ölçüleri verdim. 3 boyutlu şekilde de çizdim verdim. 3 gün sonra bana ilginç bir cisim verdi. O kadar ilginçti ki bu bir cisim evet şeklinden belli ve uzayda yer kaplıyor kütlesi var falan ama tanımlanamayan bir şey çıkmıştı ortaya.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Böyle düşünüp kasayı koymak için sehpa yaptırmak istedim. Herife tüm ölçüleri verdim. 3 boyutlu şekilde de çizdim verdim. 3 gün sonra bana ilginç bir cisim verdi. O kadar ilginçti ki bu bir cisim evet şeklinden belli ve uzayda yer kaplıyor kütlesi var falan ama tanımlanamayan bir şey çıkmıştı ortaya.
hocam bende bu riski almamak adına hazır bakıyorum. masif görünümlü güzel bi bilgisayar masası bulmak niye bu kadar zor :rolleyes:

Shaco

80+ Bronze
Aynı kasa ve yanında 32 inç monitörle kullanıyorum bu masayı.Altına çekmeceli bişeyler istersen ikeadan bakıp ekleyebilirsin.
Fotoğrafını attığın masanın çekmeceli kısımları İkea'da satılıyor üstüne yine İkea'dan tabla alıp koyuyorsun.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Aynı kasa ve yanında 32 inç monitörle kullanıyorum bu masayı.Altına çekmeceli bişeyler istersen ikeadan bakıp ekleyebilirsin.
Fotoğrafını attığın masanın çekmeceli kısımları İkea'da satılıyor üstüne yine İkea'dan tabla alıp koyuyorsun.

Eğer sorun değilse bir fotoğrafını gönderir misiniz?

Shaco

80+ Bronze

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Top Bottom