Neler Yeni

3k ya kadar wireless kulaklık önerisi

SwizZZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Taha Zeybekoğlu
Bütçe
2700
Merhabalar ben 2-3k civarı wireless mikrofonu iyi olan kulaklık arıyorum

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Merhabalar ben 2-3k civarı wireless mikrofonu iyi olan kulaklık arıyorum
Bence 5/6 k altı wireless kulaklıklar verim vermiyor en azından benim şahsi görüşüm zorunlu değilsen kablolu 2500 e razerin mükemmel ürünleri var

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ahmet İhsan Bozacı
Void Elite Wireless 3300 TL

SwizZZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Taha Zeybekoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
YILDIRIM
Stoğu yok sanırım fiyatı çok yüksek gözüküyor ama kendi kullandığım hyperx cloud core wireless kulaklığını önerebilirim.

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Neden Verim vermiyor hocam ne konuda
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyimidir biraz ağır kulaklık değilmi
Hocam ben arkadaşımın steelseries kulaklığını kullaniyordum modeli unuttum 2250 ye almıştı mikrofon 4/10 ses 8/10 ancak aynı fiyata kablolu aldığında ses ve mikrofon olarak kalite artıyor zaten çoğu ürünün kablolusu 1500 se wireless hali 2500 oluyor bence kablolu kullan hem daha uzun ömürlü

Hocam ben arkadaşımın steelseries kulaklığını kullaniyordum modeli unuttum 2250 ye almıştı mikrofon 4/10 ses 8/10 ancak aynı fiyata kablolu aldığında ses ve mikrofon olarak kalite artıyor zaten çoğu ürünün kablolusu 1500 se wireless hali 2500 oluyor bence kablolu kullan hem daha uzun ömürlü
Bu benim sahsi tavsiyem kablolularin ömrüde uzun olduğu için bütçesi olmayan biri için daha iyisir

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna

Bu benim sahsi tavsiyem kablolularin ömrüde uzun olduğu için bütçesi olmayan biri için daha iyisir
kabloluların sesinin daha iyi olduğuna okeyimde kablolular daha uzun ömürlüdüre katılmıyorum kendi kulaklığımın kablosu biryerlere sürtüp durduğu için kablolun dışında sorun olmasada içi zedeleniyor wireless ler daha uzun ömürlüdür

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
kabloluların sesinin daha iyi olduğuna okeyimde kablolular daha uzun ömürlüdüre katılmıyorum kendi kulaklığımın kablosu biryerlere sürtüp durduğu için kablolun dışında sorun olmasada içi zedeleniyor wireless ler daha uzun ömürlüdür
Ya tabii ki kullanım şekline göre değişir 6 yıldır ayni kablou kulaklığımi kullandim ped sorunu harici ses mikrofon hala ayniydi wireless kulakligim 2 yıldan sonra sarj problemleri felan başladı tabi burda alınan model marka önemli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,940
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3
Top Bottom