Neler Yeni

4+1 ev için Robot süpürge önerebilir misiniz? ?

Reach

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mahmut Kan
Bütçe
4000
220 m2 4+1 eve sahibim annem yaşlandı artık yapamaz hale geldi annem için fiyat/performans evde değilken de çalışabilecek şarjı uzun gidecek ve parke zemin halı yapabilecek bir robot süpürge arıyorum bilginiz varsa önerebilir misiniz? ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet budak
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Roborock s6 maxv alın bende aldım çok memnunum.

Kontfire

80+ Silver
Bizde Xioami nin hem yerleri ıslak silen hem de süpüren modeli var, baya işe yarıyor. Haznesine su koyduğunuzda yerleri de siliyor ama halıları katlamaniz lazım yoksa halılar da ıslanır 😄

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
220 m2 4+1 eve sahibim annem yaşlandı artık yapamaz hale geldi annem için fiyat/performans evde değilken de çalışabilecek şarjı uzun gidecek ve parke zemin halı yapabilecek bir robot süpürge arıyorum bilginiz varsa önerebilir misiniz? ?
Robot süpürge olarak öneri istemişsiniz fakat ihlas ın aura cleanmax model ıslak elektrikli süpürgesi var ve bu süpürge halı yıkama yada ortamdaki tozları içine hapsetme (genelde doktorlar astım hastalarına ev için bu süpürgeyi öneriyor) gibi daha birçok teknolojik özelliğe sahip ayrıca süpürürken ekstra bir güç kuvvet uygulamanıza gerek yok sadece halıda bastırmadan sürmeniz yeterli. 10 yıldan fazladır çok satılıyor lakin değişen tek tasarımıda olsa özellikleri şahane, bakalım bende ekran kartını satışa koydum satabilirsem annemde fıtık olduğundan dolayı eve bundan alacağım.

Top Bottom