Neler Yeni

4 ay sonra iade talebi oluşturdum. Kabul edildi "Microsoft"

furkangorur

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Furkan Görür
4 ay önce konsolumu satmıştım. Satmadan önce 500 tl lik assassins creed odysses paket ve içerik almıştım. Dün öylesine iade talebi oluşturayım dedim 4 ay geçmiş iade etmezler diye düşündüm. Az önce mail geldi aldığım tüm içerikler iade edilmiş ve 5 iş günü içinde hesabıma yatacak. Bilginiz olsun. Oyunu da yaklaşık 10 saat oynamıştım.

Bir forumda İngilizce Ticket atın demişti ben Türkçe yazdım. İade sebebi olarak yeğenimin satın aldığını söyledim.

Bana gelen mail "
Siparişleriniz iade edildi. Hesabınıza yatırıldığını ve finans kurumunuzun sürecine bağlı olarak 5 iş günü içinde finans kurumunuza gönderildiğini görmeniz gerekir. Geri ödemenizin durumunu kolayca kontrol edebilirsiniz.

Tekrar teşekkür ederiz,
Dianne
Xbox için Microsoft Desteği"

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
4 ay önce konsolumu satmıştım. Satmadan önce 500 TL lik assassins creed odysses paket ve içerik almıştım. Dün öylesine iade talebi oluşturayım dedim 4 ay geçmiş iade etmezler diye düşündüm. Az önce mail geldi aldığım tüm içerikler iade edilmiş ve 5 iş günü içinde hesabıma yatacak. Bilginiz olsun. Oyunu da yaklaşık 10 saat oynamıştım.

Bir forumda İngilizce Ticket atın demişti ben Türkçe yazdım. İade sebebi olarak yeğenimin satın aldığını söyledim.

Bana gelen mail "
Siparişleriniz iade edildi. Hesabınıza yatırıldığını ve finans kurumunuzun sürecine bağlı olarak 5 iş günü içinde finans kurumunuza gönderildiğini görmeniz gerekir. Geri ödemenizin durumunu kolayca kontrol edebilirsiniz.

Tekrar teşekkür ederiz,
Dianne
Xbox için Microsoft Desteği"
Hocam başlık biraz sıkıntılı olmuş, sanki iade talebi açtıktan 4 ay sonra iade edilmiş gibi anlaşılıyor.

furkangorur

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Furkan Görür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam başlık biraz sıkıntılı olmuş, sanki iade talebi açtıktan 4 ay sonra iade edilmiş gibi anlaşılıyor.
Düzeltmeye çalışayım. Bana göre 2 türlü anlam ifade ediyor diye düzeltmemiştim

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Yiğenim satın aldı ne demek ben orada çalışan olsam iade almam bu sebeple 😄

furkangorur

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Furkan Görür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yiğenim satın aldı ne demek ben orada çalışan olsam iade almam bu sebeple 😄
yeğenimle birlikte kullanıyoruz dedim. Ben tatildeyken xbox hesabıma kayıtlı kartla almış 4 ay sonra esktrede fark ettim dedim kabul ettiler :D

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
4 ay sonra farkettim demek bile red sebebi 😄

Top Bottom