Neler Yeni

4 yıllık lisans mezunuyum ama askerlik tecilim sadece 1 yıl uzamış

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Javier Pena
Öncelikle merhabalar ben geçen ay 4 yıllık lisans bölümünden mezun oldum. Benim bildiğim kanuna göre lisans bitirildikten sonra tecil 2 sene olur yani 2026'ya kadar tecilimin olması gerekir fakat gelin görün ki e-devlet'e baktığımda tecilim haziran 2025 gözüküyor yani 2 sene uzayacağına 1 sene uzamış bu problem neyden kaynaklı meydana gelmiş sizce basit bir veri girişi hatası mı ne yapmam gerekiyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar yardımcı olabilecek var mıdır?

Son düzenleme:

Mert

80+ Silver
Süre geldiğinde uzamamış olursa askerlik şubesinden düzelttirirsin. Şu an için önemli bir durum yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Javier Pena
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam yani kaza ara bir şey olmuş çok takılacak bir şey yok mu demek istiyorsun problemin neyden kaynaklandığını çözmeye çalışıyorum da hallolacak bir şey midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onboarding Uzmanı
Öncelikle merhabalar ben geçen ay 4 yıllık lisans bölümünden mezun oldum. Benim bildiğim kanuna göre lisans bitirildikten sonra tecil 2 sene olur yani 2026'ya kadar tecilimin olması gerekir fakat gelin görün ki e-devlet'e baktığımda tecilim haziran 2025 gözüküyor yani 2 sene uzayacağına 1 sene uzamış bu problem neyden kaynaklı meydana gelmiş sizce basit bir veri girişi hatası mı ne yapmam gerekiyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar yardımcı olabilecek var mıdır?
okula ilk girdiğin yıldan hesap yaman lazım , muhtemelen okulu uzattığın içindir gerçi öyle bir şey yazmamışsın ama öyle varsayımda bulundum , en iyisi askerlik şubeye gidip görüşmek

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Javier Pena
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
okula ilk girdiğin yıldan hesap yaman lazım , muhtemelen okulu uzattığın içindir gerçi öyle bir şey yazmamışsın ama öyle varsayımda bulundum , en iyisi askerlik şubeye gidip görüşmek
yok hocam 2020de basladim 2024te bitirdim yaş da 21. şu olay çok saçma geldi yani muhtemelen bi veri girişi hatasidir diye dusunuyorum da umarim kolay sekilde cozulur

Top Bottom