Neler Yeni

400 TL butceli mouse onerileriniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Mehmet emin gedik
Bütçe
400
Herkese iyi forumlar arkadaslar. 1 yildir razer bassiliks v2 mousumu sattim ve yeni bir mouse ariyorum. Butcem 400 TL civarlarinda eger iyi indirimli mouse varsa 550 liraya kadar cikabilirim. Sag elimi kullaniyorum ve ortalama bi el buyuklugune sahibim. Herzaman oyun oynamiyorum internette takilirkende kullanimi kolay olmasini istiyorum. Bu belirttigim ozelliklere gore uygun mouse onerilerinizi paylasirsaniz mutlu olurum.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Satmasaydın iyiydi aslında neden sattığınızı merak ettim açıkçası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Mehmet emin gedik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satmasaydın iyiydi aslında neden sattığınızı merak ettim açıkçası.

Bilgisayarimi sattim yeni alan arkadas cok israr etti mousuda beraberinde verdim

D'yaebl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bedirhan Demir
dostum razer viper mini diyorum başka da aklıma bir şey gelmiyor steelseries'in serilerinden de alabilirsin ama biraz tuzlu f/p ürünü olarak viper mini öneririm aktif olarak kullanıyorum çok şık hafif ve mat bir yüzeye sahip bir bak derim indirimli hali var şimdi baktım bu fiyata kaçmaz!

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Degisik urunler kullanmak istiyorum.
Üstte attığım üç ürünü de deneyimledim hepsi birbirinden güzel hangisini beğenirsen onu al ama ben şahsen M4 veya M42 alırdım.

DA V2'de yok en iyi sensör fln var yazıları gelir kanmayın sadece kağıt üzerinde sensör olarak iyi. M4 ve M42 gerek skatez gerek kablo anlamında daha iyi zaten sensörleri arasında fark olmayacak kağıt üzerindeki değer harici.

Anonim32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
anonim
Üstte attığım üç ürünü de deneyimledim hepsi birbirinden güzel hangisini beğenirsen onu al ama ben şahsen M4 veya M42 alırdım.

DA V2'de yok en iyi sensör fln var yazıları gelir kanmayın sadece kağıt üzerinde sensör olarak iyi. M4 ve M42 gerek skatez gerek kablo anlamında daha iyi zaten sensörleri arasında fark olmayacak kağıt üzerindeki değer harici.
ben deathadder v2 kullanıyorum valla kağıt üstünde iyi falan değil alakası yok ürünü kullanmadan yorum yapmayın lütfen

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
ben deathadder v2 kullanıyorum valla kağıt üstünde iyi falan değil alakası yok ürünü kullanmadan yorum yapmayın lütfen
Emin ol bu konuda önerilebilecek olan tüm ürünleri kullanmışımdır.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
ben ona bir şey demedim ama deathadder v2ninde hakkını yemeyin yani
Sensör olarak en iyi sensör diyorlar sırf 200ips daha fazla değer sunduğu için ve direkt olarak da V2 alın diyorlar.

Bunun kağıt üstünde öyle olduğunu belirttim pmw3389 ile Focus+ arasında hiçbir fark yok deneyim anlamında. Her sensörde olan özellikleri isimleri değiştirerek koyduklarından ve kağıt üzerindeki 200ips farktan dolayı en iyi diyorlar sadece bunun yanlış olduğunu söyledim.

Ki zaten güzel ve önerebileceğim bir ürün

Top Bottom