Neler Yeni

400 TL kadar mekanik klavye

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Sesi blue switch gibi. Hissiyatı idare eder seviyede ama ctrl tuşu her basışta fırlamaya başladı. 8 ay oldu sanırım kullanılmaya başlayalı, 2 tanesinin yan tarafındaki RGB şerit söndü. 20 milyon tuş ömrü olduğunu da Rampage söyledi, gerçekte daha da düşük bile olabilir.

İçimde hala hissediyorum onları alırken yediğim kazığı :/
@keremcnsz24 bir baksana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sesi blue switch gibi. Hissiyatı idare eder seviyede ama ctrl tuşu her basışta fırlamaya başladı. 8 ay oldu sanırım kullanılmaya başlayalı, 2 tanesinin yan tarafındaki RGB şerit söndü. 20 milyon tuş ömrü olduğunu da Rampage söyledi, gerçekte daha da düşük bile olabilir.

böyle mi ?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26

Kağıt üzerindeki ömür önemli değil, 50 milyon bir Rampage de alsaydın yaklaşık ömürleri olacaktı.
O değerlerin üzerinde çok rahat götürüyor, evet dediğiniz gibi sesi Blue gibi R96'nın.
Hissiyatı da gayet iyi, ışıklandırması da çok hoş zaten kalvye başka bir şey yapmayacak.
Bizi uçurmasını beklemiyoruz, bilek desteği de gayet iyi yaşadığınız sorunlar normal değil.
Hele RGB şeritin sönmesi asla, değişim isteyin derim ürün sıkıntılıdır.

Derek Pappalardo

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Derek
İlgilendiği Kategoriler
Bioshock, Mark of the Ninja

Tostcuğum neyi kastettiğini anlayamadım.
Normalde az çok idare ediyorduk klavyeler ile ama üstüne şunu görmem ve ışıkların sönmesi o kazığın çapını genişletti bayağı.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hele RGB şeritin sönmesi asla, değişim isteyin derim ürün sıkıntılıdır.

Garantiye yollayayım öyleyse. Para istemeden düzeltmeleri gerekiyor diye düşünüyorum.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Tostcuğum neyi kastettiğini anlayamadım.
Normalde az çok idare ediyorduk klavyeler ile ama üstüne şunu görmem ve ışıkların sönmesi o kazığın çapını genişletti bayağı.

Bunun switchleri hangi marka acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
efe
saber rgb den ne ara buraya geldi konu saber rgb alınır mı? yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,006