Neler Yeni

4000-5000 TL arası kulaklık arıyorum

Neuxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
zafer
Bütçe
5000
Merhabalar 4000-5000 TL arası kulaklık önerebilir misiniz kablolu veya kablosuz olması pek önemli değil, genellikle oyun için kullanıcağım özellikle oynadığım bir oyun türü yok her türlü oyunu oynarım, ara sıra müzik de dinlicem,

şuan razer kraken kullanıyorum uzun süreli kullanımdan dolayı fazlasıyla yıprandı aynı durumu yaşamak istemiyorum.

Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Merhabalar 4000-5000 TL arası kulaklık önerebilir misiniz kablolu veya kablosuz olması pek önemli değil, genellikle oyun için kullanıcağım özellikle oynadığım bir oyun türü yok her türlü oyunu oynarım, ara sıra müzik de dinlicem,

şuan razer kraken kullanıyorum uzun süreli kullanımdan dolayı fazlasıyla yıprandı aynı durumu yaşamak istemiyorum.

Ben bilgisayar hayal ediyorum adamlar 5 k kulaklık tavsiyesi istiyor acaba hayat sadece benjm mi yüzüme gülmedi diye soruyorum arada

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Yıpranması normal aynı kulaklığın 2013 modelini önermişti biri alıcaktım vazgeçtim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynısından devam et bence.

Neuxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
zafer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tek değiştirme sebebim yıpranması değil şuan kullandığım kulaklık pek kullanılabilcek halde değil

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri
arctis pro wired
arctis nova pro wired
blackshark v2 pro
cloud 2 wireless

HyperChief

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
.
Son düzenleme:

Neuxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
zafer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arctis pro wired
arctis nova pro wired
blackshark v2 pro
cloud 2 wireless
öncelikle önerilerin için teşekkür ederim.
blackshark v2 pro , cloud 2 wireless , arctis 9 wireless bunlardan birini tercih edicem sence hangisini seçmeliyim
tüm ekipmanlarım razer o yüzden razer'a bir tık daha benim için ön planda ama özellik açısından diğer söylediğim 2 kulaklıktan birini al diyorsan blackshark v2 pro dan vazgeçebilirim..

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
blackshark v2 pro , cloud 2 wireless , arctis 9 wireless bunlardan birini tercih edicem sence hangisini seçmeliyim
tüm ekipmanlarım razer o yüzden razer'a bir tık daha benim için ön planda ama özellik açısından diğer söylediğim 2 kulaklıktan birini al diyorsan blackshark v2 pro dan vazgeçebilirim..
mobilden konun gözükmediği halde sırf bu kulaklıkları alma demek için konunu arayıp buldum. şunu al keyfine bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam malzeme kalitesi fiyatına göre iyi değil blackshark v2 pronun dt990 pro yada xtrfy h1 almanız en doğrusu olur

Top Bottom