Neler Yeni

40000-45000 TL Arası CS2 odaklı sistem önerisi

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Emirhan Trm

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ekran kartı galax hocam başka var mı?
Galax kötü marka değil? Hatta Galax Asusun içinden geçer öyle söyleyeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Markaya para vermeyin arkadaşlar, çıkın şu marka algısından.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,458
İsim
Hacı

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Emirhan Trm
Galax kötü marka değil? Hatta Galax Asusun içinden geçer öyle söyleyeyim.

Markaya para vermeyin arkadaşlar, çıkın şu marka algısından.
hocam cidden öyle değil ben zamanında 2060 super rog kullandım gayet güzel ancak bir arkadaşım gitti ventus 2x aldı cayır cayır yanıyordu ve satmak zorunda kaldı.

14. Nesil ölü yatırım AM5 ALIN.
am5 karar verdim hocam lakin 7700x düşünüyorum ekran kartı ise rx7700xt iyi midir yoksa bütçe arttırıp 4070 mi alayım ama bu durum ben zorlar.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam cidden öyle değil ben zamanında 2060 super rog kullandım gayet güzel ancak bir arkadaşım gitti ventus 2x aldı cayır cayır yanıyordu ve satmak zorunda kaldı.
Ventus sorunlu model zaten, asla alınmaması gerekiyor. Galax dediğin marka en köklü markalardandır.

am5 karar verdim hocam lakin 7700x düşünüyorum ekran kartı ise rx7700xt iyi midir yoksa bütçe arttırıp 4070 mi alayım ama bu durum ben zorlar.
Rx 7800xt alabilirsen daha iyi olur. Attığım sistem seni rekabetçi oyunlarda baya iyi götürür fakat intel olması sıkıntı.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Emirhan Trm
Ventus sorunlu model zaten, asla alınmaması gerekiyor. Galax dediğin marka en köklü markalardandır.
benim güvendiğim gigabayt (EAGLE SERİSİ HARİÇ) Asus Msi amd tarafında Sapphire ve power colar red devil serisi onun dışında ben almam.

Rx 7800xt alabilirsen daha iyi olur. Attığım sistem seni rekabetçi oyunlarda baya iyi götürür fakat intel olması sıkıntı.
ama öneri yaptığınız için teşekkür ederim size.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
benim güvendiğim gigabayt (EAGLE SERİSİ HARİÇ) Asus Msi amd tarafında Sapphire ve power colar red devil serisi onun dışında ben almam.

ama öneri yaptığınız için teşekkür ederim size.
O sizin tercihiniz tabi, bir şey diyemem. Dediğim gibi Galaxın Hall of Fame serisi ekran kartları Asusun Rog serisini bile ezip geçer. Pc toplama konusunda size başarılar.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Emirhan Trm

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Emirhan Trm
ddr5 msi anakartlarda şu an expo açmak çok sıkıntı yaratıyor örn geç açılma, hız sorunu gibi
anakartta ben Asus tercih edeceğim o yüzden bir problem olacağını zannetmiyorum ekran kartında ise gigabayt Gaming rx7700xt kullanacağım gibi duruyor birde msi normalde böyle bir problem yaşatmazdı neden böyle bir problem var şuan.

birde yardım ederseniz iyi olur.

Son düzenleme:

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,458
İsim
Hacı

Ekran kartını amd alma Nvidia tercih et.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,732
Üyeler
146,992
Son üye
Kaan ayaz
Top Bottom