Neler Yeni

Çözüldü✓ 4000tl Kulaklık Önerisi

EGIsaac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emir GÜZEL
Bütçe
4000
Arkadaşlar selam kulaklık değiştireceğim, genelde yayın için kullanacağım bir kulaklık almak istiyorum sizce hangi modelleri almak mantıklı en fazla 4000TL olmak üzere öneri verirseniz çok sevinirim,

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
Kablolu mu ? kablosuz mu ? wifi dongle bağlantı, bluetooth bağlantı farkeder mi ? Deri pad , kumaş ped farkeder mi ? Bunları yazmadan öneri almak biraz gereksiz. Fiyattan önce istediğiniz ürünün niteliği hakkında bilgi verirseniz daha net öneriler alabilirsiniz.

EGIsaac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emir GÜZEL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablolu mu ? kablosuz mu ? wifi dongle bağlantı, bluetooth bağlantı farkeder mi ? Deri pad , kumaş ped farkeder mi ? Bunları yazmadan öneri almak biraz gereksiz. Fiyattan önce istediğiniz ürünün niteliği hakkında bilgi verirseniz daha net öneriler alabilirsiniz.
hocam kablosuz olursa daha iyi olur, bluetooth ve, deri ped olursada daha iyi olur rahatlık açısından

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
Deri ped ses yalıtımı olarak daha iyidir ama yazın terletir ve bunaltır. Eğer ki uzun saatler yayın yapacaksanız rahatsız edecek terletecektir.
Kablosuz ve bluetooth özellikleri arıyorsanız bu bütçede pek seçeneğiniz yok.

EGIsaac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emir GÜZEL
Deri ped ses yalıtımı olarak daha iyidir ama yazın terletir ve bunaltır. Eğer ki uzun saatler yayın yapacaksanız rahatsız edecek terletecektir.
Kablosuz ve bluetooth özellikleri arıyorsanız bu bütçede pek seçeneğiniz yok.
o zaman kumaş mı daha mantıklı olur?, bütçe için biraz dahada çıkabilirim hocam kafamdaki 4000.TL idi 6000 olabilir şu an için

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Barracuda X kullanıyorum güzel ama bendeki eski versiyon bt olmayan büyüik ihtimal yeni versiyon daha iyidir. Ben yüksek ses sevdiğim için
dolby access ile kullanıyorum tavsiye ederim öncesinde hyperX alıp iade etmişitim ondan 20kat daha iyi razer pad olarakta bence kesinlikle kumaş olmalı dolby access te oyuna göre eq yaparsanız daha iyi oluyor oyun için kullanıcaktınız değil mi

Buna da güzel diyorlar ama bence fiyatı pahalı https://www.hepsiburada.com/razer-b...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.18.7.​

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
hocam kablosuz olursa daha iyi olur, bluetooth ve, deri ped olursada daha iyi olur rahatlık açısından

o zaman kumaş mı daha mantıklı olur?, bütçe için biraz dahada çıkabilirim hocam kafamdaki 4000.TL idi 6000 olabilir şu an için
Kumaşped daha rahat olacaktır kulak ağrıtmaz pek fazla terletme yapmaz. Pedler deforme olursa değiştirebilir vs.
Bütçe 6k olduğunda Arctis 9 tercih edilebilir.

EGIsaac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emir GÜZEL
Kumaşped daha rahat olacaktır kulak ağrıtmaz pek fazla terletme yapmaz. Pedler deforme olursa değiştirebilir vs.
Bütçe 6k olduğunda Arctis 9 tercih edilebilir.

çok teşekkür ederim hocam

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
Barracuda X kullanıyorum güzel ama bendeki eski versiyon bt olmayan büyüik ihtimal yeni versiyon daha iyidir. Ben yüksek ses sevdiğim için
dolby access ile kullanıyorum tavsiye ederim öncesinde hyperX alıp iade etmişitim ondan 20kat daha iyi razer pad olarakta bence kesinlikle kumaş olmalı
Önceki versiyonda bluetooth yoktu attığım linkteki ürün güncel sürüm ve bluetooth mevcut

EGIsaac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emir GÜZEL
dolby access ile kullanıyorum tavsiye ederim öncesinde hyperX alıp iade etmişitim ondan 20kat daha iyi razer pad olarakta bence kesinlikle kumaş olmalı dolby access te oyuna göre eq yaparsanız daha iyi oluyor oyun için kullanıcaktınız değil mi
sağolun hocam teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önceki versiyonda bluetooth yoktu attığım linkteki ürün güncel sürüm ve bluetooth mevcut
tamamdır tekrardan teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom