Neler Yeni

4000TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa taş
Bütçe
4000
Arkadaşlar selam,

Forumda bu tarz konular var fakat kurlar sürekli değiştiği için fiyatlarda değişiklik olabiliyor .
Bilgisayarı oyun oynamak için alacağım genelde valorant oynuyorum bütçem 4bin tl genelde bu seviyelerde apu sistemler var fakat bilgisayar bileşenlerinden pek anlamadığım için ekran kartsız sistem nasıl olur iyi performans verir mi gibi soruların cevabını kendim veremiyorum.
Mümkünse bilindik bir site üzerinden toplama yada hazır sistem olarak monitör dahil bilgisayar önerisi yapabilir misiniz ?
Tercihen ekran kartı olursa sevinirim ne olur ne olmaz :D

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
3300 APU.jpg

SSD olarak Patriot Burst alın.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
APU işlemciler yükseltmeye daha iyi olur, ilerde ekran kartı alırsanız çok iyi olur. APU işlemcilerde dahili grafik birimi bulunur. Düşük bütçede bunu seçmek gayet iyi olur. Size şöyle söyleyeyim; 1200+RX550 8GB RAM = 4350G APU 16GB RAM.

Nachi

80+ Platinum
Arkadaşlar selam,

Forumda bu tarz konular var fakat kurlar sürekli değiştiği için fiyatlarda değişiklik olabiliyor .
Bilgisayarı oyun oynamak için alacağım genelde valorant oynuyorum bütçem 4bin TL genelde bu seviyelerde apu sistemler var fakat bilgisayar bileşenlerinden pek anlamadığım için ekran kartsız sistem nasıl olur iyi performans verir mi gibi soruların cevabını kendim veremiyorum.
Mümkünse bilindik bir site üzerinden toplama yada hazır sistem olarak monitör dahil bilgisayar önerisi yapabilir misiniz ?
Tercihen ekran kartı olursa sevinirim ne olur ne olmaz :D
apularda idare edecek performans alırsın ama intel alsan grafik birimli olanından ilerde çok daha iyi kart takarsın ama kartsız performansı kötü. Sana kalmış

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
cagari
ulan şimdi monitörler 4k be

Top Bottom