Neler Yeni

4060 EKRAN KARTINA 2. MONİTÖR BAĞLAYAMIYORUM

cobaNn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğukan
Arkadaşlar Merhaba , ben bugün yeni bir ekran kartı 4060 Aldım , ana monitörümü HDMI girişine takıyorum 144 HZ sıkıntısız bir şekilde görüntü geliyor fakat 2. Monitörüm olan VGA Çıkışlı monitörümü dönüştürücü ile DisplayPort olan ekran kartı girişine taktığım zaman hiç bir şekilde görüntü gelmiyor her şeyi denedim beceremedim , eski ekran kartım RX 6500 XT'di çift monitör kullanabiliyordum sorunsuz bir şekilde. 4060 VGA dönüştürücülü displayport girişini mi kabul etmiyor acaba sorunu nasıl çözebilirim ?

xPsycho

80+
Arkadaşlar Merhaba , ben bugün yeni bir ekran kartı 4060 Aldım , ana monitörümü HDMI girişine takıyorum 144 HZ sıkıntısız bir şekilde görüntü geliyor fakat 2. Monitörüm olan VGA Çıkışlı monitörümü dönüştürücü ile DisplayPort olan ekran kartı girişine taktığım zaman hiç bir şekilde görüntü gelmiyor her şeyi denedim beceremedim , eski ekran kartım RX 6500 XT'di çift monitör kullanabiliyordum sorunsuz bir şekilde. 4060 VGA dönüştürücülü displayport girişini mi kabul etmiyor acaba sorunu nasıl çözebilirim ?
Dönüştürücüde veya kabloda bir sorun olabilir

cobaNn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğukan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dönüştürücüde veya kabloda bir sorun olabilir
Sanırım 4000 serisi Vga çıkışlı bir monitörü kabul etmiyor bir türlü halledemedik , HDMI çıkışa sahip olan bir başka monitör ile bağladım ve 2. monitör geldi. Teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,715
Üyeler
140,690
Son üye
wildwolf728
Top Bottom