Neler Yeni

Çözüldü✓ 4060 mı 7600 mü bütçe çok kısıtlı

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn
reis bu arada 3050 den sen ne beklemiştin o zaten öyle bi kart değil mi saçma sapan bi kart 3050 bence
öyleydi de 130w yakarken cift fanlı yapısıyla ve kasadaki devasa 4 fanın olusturdugu mükemmel hava akışında o kadar ısınması hic hosuma gitmiyodu.

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
öyleydi de 130w yakarken cift fanlı yapısıyla ve kasadaki devasa 4 fanın olusturdugu mükemmel hava akışında o kadar ısınması hic hosuma gitmiyodu.
belkide senin şansındandır hocam inceledim biraz da palitte soğuk çalışan bir kart
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet işte bu yüzden attım zaten. ucuz olabilir ama msi
tek fan olunca performans düşmüyor değil mi yarı yarıya küçük ne de olsa :D

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn
belkide senin şansındandır hocam inceledim biraz da palitte soğuk çalışan bir kart

dogrudur serefsiz eagle serisi yüzünden cogu markaya küstüm otomatikmen

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cahit Emin

O kadar düşündüğün kadar değil

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn

ve hayır performans düşmez pcb aynı yani 3 fanlı da alsan aynı 1 fanlı da alsan 4060 aynı 4060 ha nedir ne kadar az ısınırsa o kadar cok stabil calısır. ama tek fanlıda %100 yükün altında verdigi degerler gayet güzel bence. aynı olayı asus dualin tek fanlı kartlarıdna da görüyodum. tek fanlı ama iletken blokları güzel dizayn edilmiş tahliyeyi güzel yapıyorlar.

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
ve hayır performans düşmez pcb aynı yani 3 fanlı da alsan aynı 1 fanlı da alsan 4060 aynı 4060 ha nedir ne kadar az ısınırsa o kadar cok stabil calısır. ama tek fanlıda %100 yükün altında verdigi degerler gayet güzel bence. aynı olayı asus dualin tek fanlı kartlarıdna da görüyodum. tek fanlı ama iletken blokları güzel dizayn edilmiş tahliyeyi güzel yapıyorlar.
e alsın bari tek fanlı modeli kasasıda iyi soğutuyo onun hem 500 lira da ucuza gelir

repyxer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Süleyman Efe Cİn
besmele çekip alsın en iyisi bir tane :D
zaten akakceden bakarken kartlara direk rahatsız oluyorum sinek boku kadar bakır ısı blogu koyuyorlar bi de 10k fiyat cekiliyor(!) blok ne kadar kalın ısı o kadar iyi misali ama asus msi!!!

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
zaten akakceden bakarken kartlara direk rahatsız oluyorum sinek boku kadar bakır ısı blogu koyuyorlar bi de 10k fiyat cekiliyor(!) blok ne kadar kalın ısı o kadar iyi misali ama asus msi!!!
sinerci bayramın suyunu çıkarmış kargolar 24 ünde verilcekmiş şimdide ondan dolayı vazgeçti arkadaş

Top Bottom